gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

İffet Rolü Naz Elmas'ın

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

naz elmas naz elmaz elmas resimleri nas haziran gecesi oyuncuları Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinden sonra eski Türk filmlerini dizi yapmak moda oldu... 28 yıl önce Müjde Ar'ın oynadığı İffet filmide dizi oluyormuş kızlar... Şimdi geçiyorum haberin detaylarına :tik:

28 yıl aradan sonra tekrar çekilmeye karar verilen İffet dizisi için başrol teklif edilen Fahriye Evcan tecavüz sahnesinden ürktüğü için teklifi geri çevirdi.

28 yıl aradan sonra tekrar çekilmeye karar verilen 'İffet' dizisinin başrol oyuncusu Haziran Gecesi, Doktorlar gibi dizilerdeki oyunculuğuyla tanınan Naz Elmas oldu.
    İlk olarak Müjde Ar'ın oynadığı ve tecavüz sahnesiyle yıllarca konuşulan film, diziye çekilmeye karar verildiğinde ilk teklif Yaprak Dökümü'nün yıldızı Fahriye Evcen'e gitti. Ancak Evcen filmdeki tecavüz

tecavüz sahnesinin aynen çekileceğini öğrenince rolü geri çevirdi. Yeni rolü için oldukça heyecanlı olan Elmas, başrol oyuncusu olarak ekranlara dönecek

AHLAK BOZDUM
    Senaryosunu Yavuz Turgul'un kaleme aldığı "İffet" filminde aşık olduğu genç tarafından tecavüze uğrayan kenar mahalle kızı İffet'in intikam alma öyküsü konu ediliyor. Faruk Peker ve Müjde Ar'ın, 1982'de rol aldığı 'İffet' filmi için Ar, "Türkiye'nin ahlakını çok bozdum. Çünkü, oynadığım 80 filmin 60'ında benim ırzıma geçiliyor. Bunların içinde en aklımda kalan, etkilendiğim benim Faruk Peker'le çektiğim cam sahnesiydi. Gençlik benim cam sahnemle büyüdü. Gel de bu gençlikten hayır bekle..." demişti

2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    Ay ben sevmiyorum bu kızı ya nedense bana hep itici gelmiştir.Ki zaten dizide sevilecek bir tarzda değil:)Kesin gündeme oturmak için kabul etmiştir bu rolü...

3. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

bende sana katılıyorum [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG] tşkler

4. fudelya

fudelya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    ne biçim insanlar ya zerre sorumluluk psikolojisi yok bunlarda işleri güçleri iğrençlik

İffet Rolü Naz Elmas'ın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Naz Elmas'ın Yeni Dizisi Ay Tutulması

Naz Elmas'ın Yeni Dizisi Ay Tutulması

naz elmasın yeni dizisi aytutulması, dizisi, star tv, naz elmas, yeni dizisi, oyuncuları hakkında detaylı bilgiler burada Star tv ekranlarında yepyeni bir diziyle sevenlerinin karşısına çıkacak olan Naz Elmas yeni dizisini anlatmış melekler... Vatan Gazetesi’ne röportaj veren Naz Elmas’ın röportajının bir bölümü: Ayla karakteri esas adamı elde eden mi yoksa kardeşine kaptıran mı...
  2. İffet

İffet

Yaprak dökümü dizisinin Ferhundesi Deniz ÇAKIR İffet isimli diziyle ekranlarda.Hayranı olara diziyi çok merak ettim kızlar ya siz?
  3. Naz Elmas'tan Güzellik İpuçları

Naz Elmas'tan Güzellik İpuçları

naz elmas naz elmas güzellik sırları Sevgili melekler, Haziran Gecesi adlı dizide Özcan Deniz'le birlikte rol almasıyla tanıdığımız Naz Elmas, daha sonra ki projelerinde o dizide ki kadar ilgi çekemese de teklif almaya devam ediyor. Yeni sezonda yeni bir proje ile ekranlara gelmeye hazırlanan Naz Elmas güzellik sırları ve hayatı hakkında Instyle dergisi Haziran sayısına bazı açıklamalarda...
  4. Naz Elmas'ın En Güzel Resimleri 2013

Naz Elmas'ın En Güzel Resimleri 2013

naz elmas naz elmas resimleri naz elmas fotoları Sevgili melekler, yaz sezonu başlayacak olan yeni dizilerden biri Güzel ve Çirkin dizisi. Televizyonda da tanıtım fragmanları dönmeye başlalayan Güzel ve Çirkin dizisinin baş kadın oyuncusu Naz Elmas. Biz de bu sayfamızda Naz Elmas'ın en güzel resimlerini sizlerle paylaşalım istedik. Buyrun...

Sayfayı Paylaş