gebe
  1. Tatlıcadı 26

Tatlıcadı 26 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

İffet

Konu, 'Biten Diziler' kısmında Tatlıcadı 26 tarafından paylaşıldı.

Yaprak dökümü dizisinin Ferhundesi Deniz ÇAKIR İffet isimli diziyle ekranlarda.Hayranı olara diziyi çok merak ettim kızlar ya siz?

İffet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İffet de dizi oluyor.

İffet de dizi oluyor.

Bir zamanların sinema filmi "İffet" de "Fatmagül'ün suçu ne ?" filmi gibi dizi oluyor meleklerim.Bi tecavüz furyasıdır gidiyor.Allah sonumuzu hayır etsin.... 'İffet' de dizi olacak "Aşk - ı Memnu"dan sonra Müjde Ar'ın başrolünü oynadığı bir proje daha dizi film oluyor. Senaryosunu Yavuz Turgul'un kaleme aldığı "İffet", Gold Film'in patronu Faruk...
  2. "İşte yenii İffet"

"İşte yenii İffet"

iffet dizisi erkek oyuncu Bunlarda bir anlaşamadılar :) Yapımcı Faruk Turgut, İffet filminde Naz Elmas’tan neden vazgeçtiğini açıkladı: Naz çok modern görünümlü. Avrupai havası var. O olmazdı, bu nedenle Fahriye Evcen’i seçtik... 1982 yılında Müjde Ar’ın oynadığı ve tecavüz sahnesiyle yıllarca konuşulan “İffet” filmi, TV dizisi olarak çekilmeye karar verildiğinde ilk teklif Fahriye...
  3. İffet dizisinde Deniz Çakır

İffet dizisinde Deniz Çakır

deniz çakır iffet dizisi deniz çakır iffet dizisi iffet dizisi, yeni dizi, deniz çakır iffet oldu arkadaşlarım Müjde Ar'ın cam sahnesiyle ünlü filmi 'İffet'in dizi versiyonundaki yeni başrol oyuncusu belli oldu. Dizide 'İffet' rolünü, 'Yaprak Dökümü' dizisinin Ferhunde'si Deniz Çakır oynayacak Yeni yayın döneminde Kanal D'de ekrana gelecek dizi için yapımcı Faruk Turgut, 'Yaprak...
  4. İffet Yakında Star Tvde

İffet Yakında Star Tvde

iffet iffet, oyuncuları, resimleri, yakında, yeni dizileri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Gerçek olamayacak kadar güzel, hayal olamayacak kadar acı bir aşkın hikayesi :) Star'da, Gold Film'in yapımcılığında, Eylül'de ekrana gelecek olan İffet'in başrollerini Deniz Çakır ve İbrahim Çelikkol paylaşıyor. Balat ve çevresinde çekimlerine başlanan dizi, tanıtım filmiyle...
  5. iffet sevgilisiyle görüntülendi

iffet sevgilisiyle görüntülendi

iffet [deniz çakır] yakalandı iffet aşkı belgelendi ibrahim çelikkol ile deniz çakır görüntülendi yeni sevgilisiyle görüntülendi sevgili melekler iffet dizisinin başrol oyuncuları deniz çakır ve ibrahim çelikkol bir balıkçıda yemek yerken yakalandılar.artık ben şaşırmıyorum genellikle bütün dizi oyuncuları sevgili oluyorlar yada yönetmenleriyle aşk yaşayanlar bile var.gerçek aşkmı reklammı...

Sayfayı Paylaş