gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İftarda Gidilecek Yerler Ankara da ki yerleri nereler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar biz ankaraya yeni taşındık ve sizden ankara da İftarda Gidilecek Yerler nereleri diye öneri ve yardım bekliyorum. Bana Ankara da ki güzel yerleri yazarsanız sevinirim:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ankarada İftarda Nereye Gidilir

Ankarada İftarda Gidilecek Yerler

Ramazan ayı'nda sevdiklerinizle birlikte yapacağınız iftarlar için Ankara'daki eşsiz mekanlar:

Hanedan Kebap Dunyası

Adres: Cemal Gürsel Cad. No:77/B Cebeci, Çankaya, Ankara

Tel:0 312-3637196

Damak tadınıza uygun yemekleri ve ardından gelen künefe ile 17 saatin ardından muhteşem bir şekilde iftar yapabilirsiniz.

Hakan Et ve Balık Lokantası

Ramazan'a özel iftar menüleriyle Hakan Et ve Balık Lokantası iftar için düşünmeniz gereken diğer alternatif bir mekan.

Adres: Hilal Mah. 708 Sok. No:13 Yıldız, Çankaya, Ankara

Tel: 0 312 442 16 01

Kuzey Yıldızı

Adres: Turan Güneş Bulvarı 708. Sokak No:18 Çankaya / Ankara

Tel: +(90) 312 - 441 56 41

Kuzey Yıldızı'nda Samsun'un meşhur pidesi ile orucunuzu açabilirsiniz.

İftarda Gidilecek Yerler Ankara da ki yerleri nereler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yılbaşında gidilecek Yerler 2012

Yılbaşında gidilecek Yerler 2012

Yılbaşında nereye gitmeli nerelere gitmemizi tavsiye ediyorsunuzdan yola çıkaraz, sizlerden ricamız şu arkadaşlarım. Bulunduğunuz şehirlerde yılbaşını en iyi nerede geçirebilir insanlar bilgiler rica ediyoruz. Örneğin Mersinde nerelere gidebilirsiniz ( önce ben bu şehirden başlıyorum ) Ben sizlere güzel bir türkü evinde yılbaşı geçirin diyebilirim. HALAY TÜRKÜ EVİ olabilir. Şimdi sıra...
  2. Yılbaşında gidilecek yerler 2012

Yılbaşında gidilecek yerler 2012

yılbaşında gidilebilecek yerler yılbaşında gidilecek ülkeler yılbaşında gidilecek ülkeler 2012 yeni yılda nereye gidilir yılbaşında nereye gidilir buyrun bu yazımızda öğrenelim arkadaşlar. 2012 yılbaşı gecesinde kim nerede diye tv programları hakkında bilgiler aktarmış, yeni yılı evde karşılayacak olanlar içinde yeni yıl oyunları sunmuştuk sizlere. Şimdi ise yılbaşında gidilecek yerler 2012...
  3. İstanbul da Yüzülebilecek Yerler nereleri

İstanbul da Yüzülebilecek Yerler nereleri

Arkadaşlar İstanbul da Yüzülebilecek Yerler var mı varsa İstanbul da Yüzülebilecek Yerler nereleri lütfen bana isimlerini yazın İstanbul da yeniyim ve heryeri bilmiyorum:S
  4. İstanbul'da İftar İçin Gidilecek Yerler Menüleri ve Fiyatları 2013

İstanbul'da İftar İçin Gidilecek Yerler Menüleri ve Fiyatları 2013

istanbulda iftar için gidilecek yerler istanbulda iftar menüleri 2013 istanbulda iftar mekanları 2013 Sevgili melekler, yarın mübarek Ramazan ayının ilk orucunu tutmak için tüm İslam alemi olarak bu gece sahura kalkacağız. Şimdiden hepinizin bu mübarek ayını kutluyoruz. Sevdiklerimizle birlikte edeceğimiz kalabalık iftarları evimizde kendi ellerimizle hazırlayıp süsleyebileceğimiz gibi, kimi...
  5. Ankara'da İftar İçin Gidilecek Yerler Menüleri ve Fiyatları 2013

Ankara'da İftar İçin Gidilecek Yerler Menüleri ve Fiyatları 2013

ankarada iftar mekanları 2013 ankarada iftar menüleri ankarada iftara gidilecek yerler Sevgili melekler, 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayına kavuşmuş bulunuyoruz. Bu gece kalkılacak ilk sahurun ardından yarın ilk iftarımızı yapacağız. Eş-dost-akraba meclisleri dışında bazen iftarlarımızı dışardaki mekanlarda açacağız. İşte bu noktada sizlere fikir vermesi açısından, Ankara'da oturan veya...

Sayfayı Paylaş