gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İftarda Misafir Menüsü istiyorum sizden

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar yarın akşam iftara misafir alıyorum biraz kalabalık olacağız ve sizden iftar soframın lezzetli ve zengin olması için İftarda Misafir Menüsü önerilerinizi ve tarif vermenizi rica ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Size öncelikli olarak sitemizde bulunan İftarda Ne Pişirsem ve 30 Günlük Ramazan Menüsü adlı konularımızı incelemenizi tavsiye ederiz.
    Ayrıca;
    Mübarek Ramazan günlerinde iftarda misafir ağırlamanın tadı bir başkadır. İşte bu özel günlerde hazırlayabileceğiniz seçkin menüler:

Menü 1:

tavuk suyu çorba
    zeytinyağlı barbunya
    lahana dolması
    sodalı börek
    salata
    hasanpaşa köfte ve pilav
    kabak tatlısı

Menü 2:

ekşili terbiyeli köfte
    zeytinyağlı yaprak sarması
    zeytinyağlı taze fasulye
    su böreği (hazır)
    çoban salata
    domates soslu kuzu pirzola+pilav
    güllaç

Menü 3:

mercimek çorbası
    mantı
    lahana sarması
    yaprak sarması
    biber dolması
    kuzu kapama + pilav
    mevsim salatası
    havuçlu kereviz salatası
    kol böreği
    muhallebili kadayıf

İftarda Misafir Menüsü istiyorum sizden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iftar menüsü

iftar menüsü

iftar menüsü örnek iftar menüleri menüsü tarifleri örnekleri menü örnekleri ÖRNEK İFTAR MENÜSÜ 1 kase çorba 1 dilim az yağlı beyaz peynir, 3-4 zeytin Salata 1-2 ince dilim esmer ekmek İFTARDAN 2 SAAT SONRA (1.ARA) 1 tabak etli veya etsiz sebze yemeği veya 2-3 köfte kadar ızgara tavuk/balık/ kırmızı et 3-4 yemek kaşığı pilav/makarna veya 1 dilim börek Salata 1 kase yoğurt veya cacık 1-2...
  2. Misafir Geliyor Yemek Menüsü Fikirleri

Misafir Geliyor Yemek Menüsü Fikirleri

Melekler ani bir telefon geldi yarın için misafiriniz var yemek menünüz ne olurdu tatlısı, yemeği ara sıcaklar çorbası sizden menü bekliyorum bakalım ne tür menüler ortaya çıkacak bakalım Melekler neler sunacak bizlere.
  3. 10.Gün İftar Menüsü 2013

10.Gün İftar Menüsü 2013

iftar menüleri ramazan iftar menüleri Sevgili melekler, mübarek ramazan ayının 1/3 'ini bitirmiş bulunduğumuz bugünde, akşama ne pişireceğim diye düşünenelere fikir olması açısından bir iftar menüsü örneği paylaşıyoruz.. Kremali mantar çorbası Etli taze fasülye Nohutlu pilav Gavurdağı salatası Şekerpare
  4. 17.Gün İftar Menüsü 2013

17.Gün İftar Menüsü 2013

ramazan iftar menüleri iftar menüleri Sevgili melekler, gelin bugün biraz menüyü abartalım ve şöyle güzel bir mantı yapalım, ne dersiniz? İşte mantısından salatasına, aytinyağlısından tatlısına, harika bir iftar menüsü..:) Mantı Çoban salata İmambayıldı Bülbül yuvası
  5. 25.Gün İftar Menüsü 2013

25.Gün İftar Menüsü 2013

iftar menüsü ramazan iftar menüleri Sevgili melekler, havalar hayli sıcak, günler de uzun olunca oruç tutmak hayli zor oluyor. Allah hepinizin oruçlarını kabul etsin diyoruz ve 25.gün iftar menüsünü sizlerle paylaşıyoruz... Bulgurlu patates çorbası Karnıyarık Fırında makarna böreği Erik kompostosu

Sayfayı Paylaş