gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İftarda Reddedilmeyen Dua hakkında bilgi istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Peygamber (S.A.V) Efendimiz iftarda bir dua okurmuş ben de sizlerden biliyorsanız İftarda Reddedilmeyen Dua hakkında bilgi ve duayı paylaşmanızı rica ediyorum arkadaşlar.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Reddedilmeyen İftar Duası

İftar Vaktinde Reddedilmeyen Dua

İftar Anında Reddedilmeyen Dua Allah Resulü(sav) iftar ettiğinde söyle dua ederdi

Allahümme inni es elüke bi rahmetikellti vesiat külle şey in en teğfirali

Anlamı

Allahım Her şeyi kuşatan rahmetinle beni bağışlamanı dilerim

Efendimiz(sav) bir kavmin yanında iftar ettiği zaman şöyle dua ederdi :

Oruç tutanlar yanınızda iftar etsin melekler de sizin için istiğfar getirsinler

İftarda Reddedilmeyen Dua hakkında bilgi istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Al Sümbül hakkında bilgi istiyorum

Al Sümbül hakkında bilgi istiyorum

Al Sümbül (Acalypha) Al Sümbül (Acalypha) Son yılların en çok sevilen ev bitkisidir. Uzun, kırmızı çiçekler veren bitkinin yetişme şekli basit değildir. Al Sümbül bitkisinin üretilmesi; çelikten kolayca çoğaltılır. Bu çelikler genç filizlerin 7,5 cm uzunluğunda budanması ile elde edilir. Alınan çelikler, kum bulunan küçük saksılarda...
  2. güzellik tüyoları hakkında bilgi istiyorum

güzellik tüyoları hakkında bilgi istiyorum

acilen güzelleşmem lazım ve sizden güzellik tüyoları bekliyorum kızlar:)
  3. Atatürkün Özgeçmişi hakkında bilgi istiyorum

Atatürkün Özgeçmişi hakkında bilgi istiyorum

Merhaba arkadaşlar hepinize keyif dolu neşesi bol bir gün geçirmenizi diliyorum ve ricada bulunacağım konuya geçiyorum mümkünse Atatürkün Özgeçmişi hakkında bilgi verebilir misiniz bana?
  4. İftar Ettirmenin Faziletleri Hakkında Hadislerle Bilgiler

İftar Ettirmenin Faziletleri Hakkında Hadislerle Bilgiler

iftar ettirmenin sevabı iftar ettirmenin faziletleri Sevgili melekler, "]Ramazan ayı hoşgörü, birlik beraberlik ayıdır. Yoksulu anlama, çaresizin derdine derman olmaya çalışma, yetimi öksüzü, aç olanı himaye etme ayıdır. Allah hepimizin dua ve ibadetlerini kabul etsin diyor hadislerle iftar ettirmenin faziletleri konusunda bilgiler veriyoruz sizlere... Hadis-i şerifte, (Ramazanda...
  5. Çanakkale hakkında bilgi istiyorum

Çanakkale hakkında bilgi istiyorum

çanakkale nin tarihi ve doğal özelikleri hakkında bana kısa bilgiler gerekmekte veren olursa minnettar kalıcam teşekkürler.

Sayfayı Paylaş