gebe
  1. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0

iftiraya kurban gidiyorum lütfen yardim

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında PİNKİ tarafından paylaşıldı.

Meleklerim, ben kendi halimce isini temiz yapan birisiyim, elimden geldigi kadarda cevremdeki arkadaslarima yardimci olurum.

Malesef bu arkadaslarimdan (arktik arkadas dememem gerek) biri bana iftira atti.
    Beni onu hor görüp ona kötü davraniyormusum. Ve onu eziyormusum, ama beni taniyan herkes bilirki ben öyle birisi deyilim.
    Amirime gidip ona aglayarak herseyi anlatmis ve artik gücünün kalmadigini baska bir yere tayinin cikartilmasini istemis.
    Yani beni kullanarak tayinini cikartirmak istiyor.

Bugün öglen Randevumuz var, benimle onunla ne olur bana dua edinde
    Aleyhimde sonuclanmasin, iftira üzerimde kalmasin.
    Masum iken haksiz yere ceza almak insani cok incitiyor.

Dualariiza ihtiyacim var

Simdiden Allah c.c. sizden razi olsun

2. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    kizlar son 20 dakika ben gidiyorum toplantiya...

Allahim c.c. bana yardim et
    Amin

3. guzmelegi

guzmelegi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    156
    Ödül Puanları:
    43
    Ne opdu peki cvb yzrmsnnn

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Sahi merak ettim ne oldu sonuç yazarsan sevinirim.

iftiraya kurban gidiyorum lütfen yardim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. LÜtfen Yardim Edİnnnnn:)

LÜtfen Yardim Edİnnnnn:)

Kizlar Yaa Bana Bİ Yardim Edİn LÜtfen.bİz GeÇenlerde Annemlerİn OlduĞu Apartmanda Çok Uygun Fİyata Ev Bulduk.benİm İŞyerİmede Çok Yakin.ve EŞİmle Almaya Karar Verdİk.bu Arada EŞİm İŞİ GereĞİ Seyahat Etmek Zorunda Kalabİlİyor Ve Ben Bu GÜnlerde Zaten Hep Annmelrde Kalirim.ve Bİzde Yakin Bİr Zamanda Bebek DÜŞÜnÜyoruz...sİzce O Evİ Almalimiyiz Çok Yakin Olmanin Bİr Zarari Olurmu.ben Kİmseyİ...
  2. acil yardim lütfen....

acil yardim lütfen....

benim bi arkadasim almanyada yasiyor ve tr de mardinde bi kizlka nikahladni almanyaya geldi... hic bir evlilik yasamadilar sedece vizenin cabuk olmasindan dolyai sade bir nikah.aile zoruyla olmus birsey..oralari bilirsiniz belki.. almanyaya geldiginde baskjasini sevdi ve ailesinin karsi cikmasiyla evden tasindi o tr deki kizdan bosanmak istedigi icin... bosanma davasi acti.. kiz ´150milyar...
  3. Kiz ismi lütfen yardim

Kiz ismi lütfen yardim

Merhaba, Ben karar veremedim kiz ismi için, lütfen sizin fikrinizi alabirmiyim. Aylin yoksa Melisa hangisi daha güzel??? teşekürler
  4. iftirayla ilgili hadisleri yazarmısınız lütfen

iftirayla ilgili hadisleri yazarmısınız lütfen

Selamlar herkese..İftiranın ne kadar kötü birşey olduğunu hepimiz biliyoruz ama bir de ilgili hadisleri öğrenmek istiyorum.İftirayla ilgili hadisleri yazarmısınız lütfen..
  5. arkadaşlar acil yardim lütfen

arkadaşlar acil yardim lütfen

Arkadaşlar merhaba size bir sorum olacak kısmetse 14 şubatta istemem ve nişanım olcak evde nişanı dışarda yapmıyorum çünkü mayısta düğünüm var. Niye o kadar kısa süre derseniz babam hasta olduğu için uzatmıcaz arayı. şimdi sorum bizim ev çok büyük 50-55 kişilik bir nişan olck daha fazlada olabilir. şimdi kahve yapılırken herkese yapmam gerekirmi yoksa sadece büyüklere anne baba sevgilimin...

Sayfayı Paylaş