gebe
  1. siirsevdalisi

siirsevdalisi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Igimi ceken bir yazi :))

Konu, 'Yıkama Yağlama Servisi :)' kısmında siirsevdalisi tarafından paylaşıldı.

Naber la mutluluk nerelerdesin..bize hic ugramiyorsun hayirdir küsmüyüz.. O kadar tatli ve o kadarda aci bir cümle..

Mutlu olmak istiyorum..

Cokmu bu istek ??

Igimi ceken bir yazi :)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadina Daİr Bİr Yazi

Kadina Daİr Bİr Yazi

kadına dair yazılar kadınlara dair yazılar aldatılmaya sözler kadına güzel sözler şiirler PAKİZE SUDA 'nın bir yazısı..... (son cümleye dikkat) * Bütün kadınlar birbirlerini rakip olarak görürler. Birbirlerini kıskanmaları için aynı meslekten olmalarıyla da menfaatlerinin çatışması falan şart değildir. * Ortalıkta kendilerinden başka kadınların da dolaşıyor olması, kıskanmaları...
  2. Bir kac tane duvar yazilari...

Bir kac tane duvar yazilari...

Üzülme son gülen sen olacaksın. Çünkü hep gec anlıyorsun. Çocuk yap aklını oynat. Evlilik hıyardır. Acak evlenince anlarsın. En iyi patron ZAM yapandır. Hayat bir don gibidir, kısa ve pislenmiş. Tecrübe hayatta yenilen kazıkların bileşkesidir. Atom silahlarına evet de, komik çocukların olsun Aşkım, aşkımıza NOKTA koyma, sana istedigim kadar VİRGÜL vereyim. Aşk salakların yüzdügü bir...
  3. Gurur Duyulasi Bir Yazi

Gurur Duyulasi Bir Yazi

Y ıl 1938. Bir İranlı şair bir Tahran gazetesine ölümü üzerine bir şiir yazar. İşte o şiirin iki mısrasını sizlerle paylaşmak istiyorum. Diyor ki; "Allah bir ülkeye yardım etmek isterse onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir." dizelerindeki bu kıskançlığı oluşturabilen Mustafa Kemal. Yıl 1976, UNESCO üyelerine bir öneriyle gelir. Öneri paketindeki bir...
  4. Bir Gün Okurmus Bu Yaziyi....

Bir Gün Okurmus Bu Yaziyi....

Bir Gün Okumus Bu Yaziyi Bir gün hayatımdan ördürürcesine çıkacaksın ve ben seni hep son günkü halinle hatırlayacağım. Senin en güzel halin neydi diye düşünüyorum. Ve içimden bir ses yıllar öncesine götürüyor beni... Seni her halükarda içimde hissedebiliyorum. İşte olayımın en...
  5. Evlilik üzerine Güzel Bir Yazi

Evlilik üzerine Güzel Bir Yazi

Almitra sözü aldı ve sordu: -Peki üstad evlilik nedir? Cevap şöyle geldi: -Siz birliktelik için doğmuşsunuz. Ölüm meleğinin beyaz kanatları sizi ayırana kadar ayrılmayacaksınız. Tanrının sessiz tanıklığında bile beraber olacaksınız.Ama birlikteliğinizde mesafeler bırakın;bırakın ki cennetin rüzgarları aranızda dansedebilsin.Birbirinizi sevin ama aşk tutsaklığı istemeyin.bırakın aşk...

Sayfayı Paylaş