gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

İğne oyalarım

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

İğne oyalarım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iğne oyasından modeller

iğne oyasından modeller

iğne oyası nasıl yapılır iğne oyasından takılar oyası takılar diyarbakır oyaları diyarbakır oyaları
  2. İğne Oyasından Havlu Kenarları

İğne Oyasından Havlu Kenarları

İğne Oyasından Havlu Kenarları istiyorum amöa baktıklarımı beğenmedim sizde güzelleri vardır inş
  3. İğne Oyasından Nasıl Broş Yapılır ?

İğne Oyasından Nasıl Broş Yapılır ?

İğne Oyası Broş Yapımı İğne Oyası Broş Yapılışı Maharetli meleklerimiz için iğne oyasından nasıl broş yapılır tarif ediyoruz bu yazımızda melekler :) Siz de resimleri adım adım takip ederek kolaylıkla kendinize bir broş yapabilirsiniz. Hadi bakalım kolay gelsin :tik: Büyük çiçeğin yapılışı. Beş minik zürafa ile başlıyoruz. Başlama şekline buradan bakabilirsiniz. Kesinlikle her başlarken...
  4. İğne Oyasında Gül Yapılışı Sizlerle

İğne Oyasında Gül Yapılışı Sizlerle

iğne oyası gül yapılışı iğne oyası modelleri iğne oyası yapılışı Hemen hemen hepimizin çeyiz sandıklarında ve yatak odalarımızın çekmecelerinde bulunan iğne oyası modelleri her zaman için modası geçmeyen yaz modelleri arasında baş sırayı almaya devam ediyor. İğne oyası modellerinde en çok tercih edilen gül modelinin nasıl yapıldığını merak eden hünerli hanımlar için sizlere gül yapılışını...
  5. İğne oyalarim

İğne oyalarim

İki seneye yakindir iğne oyasi yapiyorum. Etrafimdakiler cok guzel yaptigimi ve satilik icinde yapmami soylediklerinden beri yaptiklarimi satmaya karar verdim. Suan elimde resim yok. Ancak eve gidince suan yapmakta oldugum yazmanin fotosunu ekleyecegim. Desteklerinizi beklerim

Sayfayı Paylaş