gebe
  1. igneoyam

igneoyam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

İğne Oyası Badem Yapılışı

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında igneoyam tarafından paylaşıldı.

İğne Oyası Badem Yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İğne Oyası Yapılışı (Resimli Anlatım)

İğne Oyası Yapılışı (Resimli Anlatım)

iğne oyası yapılışı iğne oyasının yapılışı oyaların oyaları resimleri oyası modelleri ve Büyüklerimizin söylediği bir lafı kullanmadan geçemeyeceğim "iğne ile kuyu kazmak"..dedikleri bu olsa gerek yapılışı: 1. iğneyi kumaşa normal bir şekilde geçirin. 2. iğneyi ilk battığınız yerin biraz ilerisinden aynı şekilde tekrar kumaşa batırın. fakat ilk battığınız yerden çıkan ip...
  2. İğne Oyası Yapılışı (resimli anlatım)

İğne Oyası Yapılışı (resimli anlatım)

iğne oyası nasıl yapılır iğne oyası yapılışı iğne oyası resimli yapılışı Herhalde el emeği göz nuru işlemeler içinde en zor, en oyalayıcı, en sabır isteyeni iğne oyasıdır melekler :) Hani derler ya iğne ile kuyu kazmak, işte o hesap. Ama yapıldıktan sonra ortaya çıkan muazzam elişleri de parmak ısırtır insana. Eğer siz de bu işi öğrenmek istiyorsanız, kısaca nasıl yapıldığını resimli olarak...
  3. İğne Oyası Broş Yapımı

İğne Oyası Broş Yapımı

İğne Oyası Broş Yapımı hakkında bilgi verir misiniz bende İğne Oyası Broş Yapacam ama tekniğini bilmiyorum şimdiden tşkler.
  4. Kurdelalı İğne Oyası Modeli ve Yapılışı

Kurdelalı İğne Oyası Modeli ve Yapılışı

iğne oyası modelleri iğne oyası yapılışı iğne oyası yazma modeli Evet esvgili hanımlar çeyiz sandıklarının demirbaşı ve milli kültürümüzün bir parçası olan yazma modelleri arasından sizler için iğne oyasından yapılmış çok güzel kurdelalı yazma modelini ve iğne oyası yapılışını paylaşıyor, modeli uygulayacak hamarat hanımlara kolaylıklar diliyorum. Gülün yapımında 4 ya da 7 mm kalınlığında...

Sayfayı Paylaş