gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İğne Oyasından Nasıl Broş Yapılır ?

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

İğne Oyası Broş Yapımı İğne Oyası Broş Yapılışı

Maharetli meleklerimiz için iğne oyasından nasıl broş yapılır tarif ediyoruz bu yazımızda melekler :) Siz de resimleri adım adım takip ederek kolaylıkla kendinize bir broş yapabilirsiniz. Hadi bakalım kolay gelsin :tik:

Büyük çiçeğin yapılışı. Beş minik zürafa ile başlıyoruz. Başlama şekline buradan bakabilirsiniz. Kesinlikle her başlarken dikmek için fazlalık ip bırakıyoruz.

Zürafaların üzerlerini dönüyoruz.

Yaprağını üç pırpırla paşlıyoruz.

Ters düğümle başa dönüyoruz.

İki kenardan artırıyoruz.

Artırarak dört sıra çıkıyoruz..

Dört sıradan sonra artırmadan devam ediyoruz zürafalar eksilmeye başlıyor tek kalınca ipi kesiyoruz , yine alttan aynı şekilde başlayarak diğer yaprakları yapıyoruz.

Beştane yaprak oluyor.

Etrafını zürafa dönüyoruz.

İğne Oyasından Nasıl Broş Yapılır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iğne oyası nasıl yapılır?

iğne oyası nasıl yapılır?

iğne oyası nasıl yapılır iğne oyası nasıl yapılır video videolu videolu anlatım anlatım yapılışı: 1. iğneyi kumaşa normal bir şekilde geçirin. 2. iğneyi ilk battığınız yerin biraz ilerisinden aynı şekilde tekrar kumaşa batırın. fakat ilk battığınız yerden çıkan ip iğnenin üzerinde olacak. 3. iğnenin delik kısmından ipi tutup, iğnenin altından dolayın. 4. ipi kendinize doğru yatırın. 5....
  2. İğne Oyası Nasıl Yapılır

İğne Oyası Nasıl Yapılır

İğne Oyası Nasıl Yapılır bilen var mı? Ben iğne oyasını kendim yapmak istiyorum çünkü bizim buralarda çok para belki bende kendi çeyizimi tamamladıktan sonra parayla yapar parada kazanırım ve bu yüzden İğne Oyası Nasıl Yapılır bilenleri bekliyorum.
  3. İğne Oyası Broş Yapımı

İğne Oyası Broş Yapımı

İğne Oyası Broş Yapımı hakkında bilgi verir misiniz bende İğne Oyası Broş Yapacam ama tekniğini bilmiyorum şimdiden tşkler.
  4. İğne oyalarim

İğne oyalarim

İki seneye yakindir iğne oyasi yapiyorum. Etrafimdakiler cok guzel yaptigimi ve satilik icinde yapmami soylediklerinden beri yaptiklarimi satmaya karar verdim. Suan elimde resim yok. Ancak eve gidince suan yapmakta oldugum yazmanin fotosunu ekleyecegim. Desteklerinizi beklerim

Sayfayı Paylaş