Iğne yapma korkusu artık yalan oluyor

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

iğne yapma video iğne yapma videosu videoları iyneyapmaoyunları Küçük büyük demeden herkesin korkulu rüyasıdır iğne.Kadın erkek çocuk demeden iğne kelimesini duyar duymaz kaçışacak yer ararlar.Melekler aranızda iğneden korkanınız varsa bu haberi dikkatli okuyun..Buyrunuzz...

Birçok insanın kabusu olan iğne acısının, bizzat olayla yüzleşerek azaltılabileceği ortaya çıktı.
    Daily Mail'in haberine göre, Londra Üniversitesi ile Milan-Bicoca Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen ortak bir araştırma, iğne yapılırken bakmanın hissedilen acıyı azalttığını ortaya koydu.
    Sonuçları Psychological Science dergisinde yayınlanan ve 18 gönüllü üzerinde gerçekleştirilen araştırma, iğneye verilen tepkiye benzer şekilde, ellerini aşırı sıcağa tutan deneklerin bu olayı bizzat izledikleri takdirde çok daha yüksek sıcaklıklarına dayanabildiklerini gösterdi.
    Bilimadamları ayrıca elleri aşırı sıcağa tutulan deneklerin ellerini bir büyüteç altında tutarak deneklere izlettirdi. Ellerki büyüteç altında tutulan bu deneklerin en az üç derece daha fazla aşırı ateşe dayanabildikleri gözlendi.
    Araşırmayı gerçekleştiren ekibin başında bulunan Profesör Patrick Haggard, deneyimi gözleriyle gören insanların beyninin acı hissini daha farklı algıladığını söyledi.

Iğne yapma korkusu artık yalan oluyor konusuna benzer içeriklerimiz
  1. artık boşanmayı isteyen taraf genelde bayanlar oluyor!

Edirne Barosu Başkanı Coşkun Mola, Edirne'de son iki yılda görülen boşanma davalarının yüzde 65'inin kadın tarafından açıldığını bildirdi. Mola, Edirne'de 2002 yılından önce boşanma davalarının genellikle erkekler tarafından açıldığını, ancak 2002 yılından sonrakanunlarla korunan kadının açtığı boşanma davasında artış olduğunu söyledi. Coşkun Mola, 2006 yılında Edirne'de açılan 398 boşanma...
  2. Ebru Yaşar - Yalan Yalan

ebru yaşar kime inanayım ebru yaşar yalan dolan kime inanayım ben yalan yalanlarla dolu bana getirin (2)kime inanayım ben kime kime kime güveneyim kıyamam kalbime sevdim o kadar ne oldu sanki bulamadım kendim gibisini kendime yorulduuum (2)yalan yalan yalanlarla dolu yalan dolan sevdanın yolu bu aşkı kim icat ettiyse bana getirin bana getirin onu yalan yalan yalanlarla dolu yalan...
  3. /// YaLan SevdanIn YaLan InsanI HosgeLdin . . .

BUGUN İCİMDEKİLERİ DÖKMEYE KARAR VERDİM.. ASLINDA NEDENSİZDİ AGLAYISLARIM BELKİ DE İCİMDEKİ SIR BİR BİR ÇÖZÜLMEYE BASLAMISTI.. ADI USTUNDE 1.5 YIL.. SENSİZ GECİRDİGİM BİR ÖMÜR SENSİZ DOLASTIGIM SOKAKLAR KALDIRIMLAR VE SEN ARIYORSUN DİYE HER DEFASINDA KOSARAK TELEFONLARA SARILISIM.. ADI USTUNDE 1.5. YIL... NE SENİN SESİNİ DUYABİLDİM NE SENİN GÖZLERİNE BAKABİLDİM HER DEFASINDA İNKAR ETTİM...
  4. Saçsızlık Artık Tarih Oluyor!

Gür ve sağlıklı saçlara sahip olmak güzel bir şey. Gün gelir istemeden de olsa saçlarınızı kaybetmek zorunda kalırsanız endişelenmeyin. Günümüz yöntemleriyle tekrar eskisi gibi güzel ve gür saçlara kavuşmak protez saçla mümkün acısız ve ağrısız bir şekilde altı ile sekiz hafta arasında eski saçlarınıza kavuşabilirsiniz. Protez saçı yaptırdıktan sonra herhangi bir hareket kısıtlamasıyla...
  5. Avea Sms Yapma 9 Tl nasıl oluyor

Kızlar Avea dan 9 tl Sms Yapılıyormuş peki bu nasıl oluyor aranızda Avea kullananlar var ise bana Avea Sms Yapma 9 Tl hakkında bilgi versin lütfen.
  6. Photoshopta Ateş Efekti Yapma nasıl oluyor haydi gelin öğrenelim

Photoshop CS5'te Ateş Efekti Yapma Ateş Efekti Yapma Photoshopta Daha önce sizlerle http://www.meleklermekani.com/photoshop/139733-yeni-baslayanlar-icin-basit-photoshop-dersleri.html paylaşımında bulunmuştuk. şimdi de photoshopla ateş efekti nasıl yapılır diye bilgiler paylaşıyor ve photoshap ateş efekti yapmak isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Photoshopta...
  7. Hümeyra Artık "Yalan Dünya" Dizisinde Yok!

yalan dünya dizisi, hümeyra haberleri, yalan dünya hümeyra Sevgili melekler, Yalan Dünya dizisinin önemli karakterlerinden Çiğdem'i canlandıran Hümeyra diziden çıkartıldı. Hümeyra, Mart ayında “100 sayfalık senaryo gece 11’de geliyor sabah 10’a set koyuyorlar. Anlaman lazım. Zaten cümleler düşük. Gülse gün geçtikçe şımarmaya başladı” sözlerini sarf ederken, Birsel ise “Hümeyra’yla konuştum...
  8. Beyaz Artık "Yalan Dünya" Dizisinde Daha Az Rol Alacak!

yalan dünya dizisi, yalan dünya beyazıt öztürk, yalan dünya beyaz Sevgili melekler, sevilen komedi dizisi "Yalan Dünya"a birtakım köklü değişikliklere gidiliyor. Güneş'in verdiği habere göre bu değişikliklerin, daha çok AB Sosyoekonomik Statüdeki seyircilerin büyük ilgi gösterdiği diziyi artık Total seyirci grubunun da izlediği bir yapıma dönüştürme planları olduğu belirtildi. Buna...
  9. Doğum yapma korkusu (Tokofobi)

doğum yapma korkusu,doğum korkusu nasıl giderilir,doğum yapma korkusu nasıl geçer,doğum korkusu nedir,doğum korkusu nasıl yenilir Bilinçaltının derinliklerinde bulunan doğum yapmak korkusu, yaşanılan çevrenin etkileriyle,hikayeleriyle beslenen psikolojik bir rahatsızlıktır.Yaşanılan ülkenin sosyal ve kültürel yapısı,anneden kızına geçen doğum yapma korkusu tokofobiyi nesilden nesile...
  10. Yok Artık! Bu Nasıl Oluyor Arkadaş Diyeceğiniz 10 Para Kazanma Metodu

Para kazanma denildiği zaman bazılarımız oldukça fazla heyecanlanır. Bazılarımız ise anlatılanların hikaye veya dolandırıcılıktan ibaret olduğunu düşünür. Ama dünya üzerinde farklı gelir modelleri üzerine biraz araştırma yaptığınız zaman birbirinden farklı para kazanma yolları ile karşılaşırsınız. Bunlardan birisi mutlaka ilginizi çeker, becerilerinize uyar ve bir adım atarak hayatınızın...
Tags: Add Tags

Sayfayı Paylaş