Iğne yapma korkusu artık yalan oluyor

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

 1. iğne yapma video iğne yapma videosu videoları iyneyapmaoyunları
  Küçük büyük demeden herkesin korkulu rüyasıdır iğne.Kadın erkek çocuk demeden iğne kelimesini duyar duymaz kaçışacak yer ararlar.Melekler aranızda iğneden korkanınız varsa bu haberi dikkatli okuyun..Buyrunuzz...
  [​IMG]

  Birçok insanın kabusu olan iğne acısının, bizzat olayla yüzleşerek azaltılabileceği ortaya çıktı.
  Daily Mail'in haberine göre, Londra Üniversitesi ile Milan-Bicoca Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen ortak bir araştırma, iğne yapılırken bakmanın hissedilen acıyı azalttığını ortaya koydu.
  Sonuçları Psychological Science dergisinde yayınlanan ve 18 gönüllü üzerinde gerçekleştirilen araştırma, iğneye verilen tepkiye benzer şekilde, ellerini aşırı sıcağa tutan deneklerin bu olayı bizzat izledikleri takdirde çok daha yüksek sıcaklıklarına dayanabildiklerini gösterdi.
  Bilimadamları ayrıca elleri aşırı sıcağa tutulan deneklerin ellerini bir büyüteç altında tutarak deneklere izlettirdi. Ellerki büyüteç altında tutulan bu deneklerin en az üç derece daha fazla aşırı ateşe dayanabildikleri gözlendi.
  Araşırmayı gerçekleştiren ekibin başında bulunan Profesör Patrick Haggard, deneyimi gözleriyle gören insanların beyninin acı hissini daha farklı algıladığını söyledi.

  [​IMG]

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. iğne yapmak