gebe
  1. Şimdiuzaklarda

Şimdiuzaklarda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

İğneli epilasyon mu lazer mi?

Konu, 'Kadınlar' kısmında Şimdiuzaklarda tarafından paylaşıldı.

Kızlar merhaba hepinize, Epilasyona gitmeyi düşünüyorum. Ama lezer mi iğneli mi karar veremedim. Duyduğuma göre lazerde tek tük tüğler yine kalıyormuş. İğneli epilasyonda tamamen bitiyormuş ama çok acılıymış. Aranızda iğneliye giden var mı. Deneyimleriniz benim için önemli fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum. :)

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , İğneli epilasyon pek tercih edilmiyor.Lazer epilasyon iyi sonuç veriyor,tavsiye ederim..

İğneli epilasyon mu lazer mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vücutta her bölgeye lazer epilasyon uygulanabilir mi?

Vücutta her bölgeye lazer epilasyon uygulanabilir mi?

lazer epilasyon genital lazer epilasyon genital bölge bölge bölgeye Lazer epilasyon vücutta kılın olduğu hemen hemen her bölgeye yapılabilir. lazer epilasyon uygulaması Yüz, ense, boyun, kulaklar, kaslar, kol, koltukaltı, bacak, göbek, kalça, sırt, omuzlar, belde uygulandığı gibi, göğüs, meme, bikini çizgisi gibi hassas bölgelerde de uygulanabilir. Lazer epilasyon uygulamasının...
  2. Lazer epilasyonla İğneli arasındaki Büyük Fark

Lazer epilasyonla İğneli arasındaki Büyük Fark

İğneli epilasyon kıl köklerine tek tek elektrik akımı verilerek kıl kayıpları sağlar. Bu nedenle uygulama alınacak bölgenin genişliği ve büyüklüğüne göre uzun saatler sürebilir. Meleklerim buda hem çok acı verici hemde uzun zaman alır. Lazer epilasyon herzaman daha avantajlıdır. Lazer epilasyonda ise tek lazer atışı ile birçok kıl köküne ulaşarak etki eder. Güçlü soğutma sistemleri...
  3. İğneli Epilasyon (elektroliz epilasyon)

İğneli Epilasyon (elektroliz epilasyon)

epilasyon Lazer, iğneli lazer, lazer epilasyonu hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. İğneli lazer operasyonu hakkında merak ettiğiniz bütün soruların cevapları yazımızda hanımlar. İğneli Epilasyon(elektroliz epilasyon) Yöntemin esası ucunda ince bir iğne bulunan kablo ile kıl köküne düşük dozda elektrik vererek kıl kökü hücresini yakarak öldürmektir.Bu nedenle bu yöntem...
  4. iğneli epilasyon

iğneli epilasyon

Kızlar aranızda Cemile Ural'a iğneli epilasyona giden var mı? Varsa bana özelden kendisine ulaşabilmem için telefon numarasını yazarsanız çok sevinirim. Ya da memnun kaldığınız bir başka yeri de önerebilirsiniz İstanbul'da. Şimdiden teşekkürler :)
  5. Yaz Aylarında Lazer Epilasyon  Yapılabilir mi?

Yaz Aylarında Lazer Epilasyon Yapılabilir mi?

Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın en sağlıklı ve en hızlı yoludur. Lazer epilasyon uygulaması, konunun uzmanları tarafından yapıldığı taktirde son derece güvenli bir yöntemdir. Yazın lazer epilasyon yapılır mı, Lazer epilasyon için en doğru dönem ne devamı yazımıda.. Lazer epilasyon birkaç süreçten oluşuyor. Önce alan temizleniyor, ardından bu alandaki tüyler...

Sayfayı Paylaş