gebe
  1. itsmegizem

itsmegizem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

iğneli epilasyon

Konu, 'Deneme Odası' kısmında itsmegizem tarafından paylaşıldı.

Kızlar aranızda Cemile Ural'a iğneli epilasyona giden var mı? Varsa bana özelden kendisine ulaşabilmem için telefon numarasını yazarsanız çok sevinirim. Ya da memnun kaldığınız bir başka yeri de önerebilirsiniz İstanbul'da. Şimdiden teşekkürler :)

iğneli epilasyon konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İğneli Epilasyon (elektroliz epilasyon)

İğneli Epilasyon (elektroliz epilasyon)

epilasyon Lazer, iğneli lazer, lazer epilasyonu hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. İğneli lazer operasyonu hakkında merak ettiğiniz bütün soruların cevapları yazımızda hanımlar. İğneli Epilasyon(elektroliz epilasyon) Yöntemin esası ucunda ince bir iğne bulunan kablo ile kıl köküne düşük dozda elektrik vererek kıl kökü hücresini yakarak öldürmektir.Bu nedenle bu yöntem...
  2. gül abbasoğluna iğneli epilasyon yaptıranlar

gül abbasoğluna iğneli epilasyon yaptıranlar

arkadaşlar 2 aydır bacaklarım için gül abbasoğluna iğneli epilasyona gidiyorum, normalde de gittiğim bir estetisyendi ve denemeye karar verdim, önceleri yaz olduğundan leke ve yara olur diye korkuyordum fakat estetisyenim bundan korkmamamı söyledi, sıcak olmamak kaydıyla banyo yapabileceğimi sadece kendim müdahale etmememi söyledi, yazılanların aksine yara olacak bir durumla karşılaşmadım...
  3. iğneli epilasyonu merak ediyorum

iğneli epilasyonu merak ediyorum

selam hanımlar çok güzel bir siteniz olduğunu söylemek istiyorum işlerimden dolayı yoğun bir tempoda çalışıyorum ama en kısa zamanda bende aranıza tamamen katılıp sizlerle vakit geçirmek ve dostça sohbetler etmek istiyorum. Benim merak ettiğim şu daha önce iğneli epilasyon yaptıran varmı aranızda ben şimdiye kadar hep sir ağda yaptırıyordum ama artık epilasyon yaptırmaya karar verdim iğneli...
  4. iğneli epilasyon fiyatlarını bilen varmı

iğneli epilasyon fiyatlarını bilen varmı

merhabalar iğneli epilasyon yaptırmaya karar verdim bana iğneli epilasyonun nasıl yapıldığını etkilerini ve fiyatları hakkın da bilgi verirseniz sevinirim şimdiden çok teşekkürler
  5. İğneli epilasyon mu lazer mi?

İğneli epilasyon mu lazer mi?

Kızlar merhaba hepinize, Epilasyona gitmeyi düşünüyorum. Ama lezer mi iğneli mi karar veremedim. Duyduğuma göre lazerde tek tük tüğler yine kalıyormuş. İğneli epilasyonda tamamen bitiyormuş ama çok acılıymış. Aranızda iğneliye giden var mı. Deneyimleriniz benim için önemli fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum. :)

Sayfayı Paylaş