gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İğneli Mesajlar istiyorum ben

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar Facebook sayfamdan birini iğnelemem lazım ona şöyle iğneleyici ve etkileyici altından kalamıyacağı ve azda osla kendini küçük görmesini sağlıyacağı İğneli Mesajlar yazar mısınız bana?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İğneli Mesajlar istiyorum ben konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Sen'' Mesajı Yerine ''Ben'' Mesajı

''Sen'' Mesajı Yerine ''Ben'' Mesajı

---"Sen" mesajı yerine... - Baba: Çok kabasın! Her zaman sözümü kesiyorsun! ---"Ben" mesajı verin... - Baba: Bir şey söylemeye başlayıp ta bir türlü sonunu getiremediğim zaman çok rahatsız oluyorum. ---"Sen" mesajı yerine... - Anne: Kes şunu!! Çekiştirip durma kolumu!! ---"Ben" mesajı verin... - Anne: Kolumun çekiştirilmesinden...
  2. Platonik Aşk Mesajları istiyorum

Platonik Aşk Mesajları istiyorum

Platonik aşk yaşamış olan arkadaşlarım var mı bilmiyorum aranızda ama ben ne yazık ki platonik bir aşığım evet ne yazık çok yazık çok acı:S Sizden Platonik Aşk Mesajları yazmanızı rica ediyorum belki bu msjlar sayesinde aşkımı görebilir ya da ona aşık olduğumdan şüphelenebilir:S
  3. Sevgisizlikle İlgili Mesajlar istiyorum

Sevgisizlikle İlgili Mesajlar istiyorum

Beni kimse sevmiyor en azından ben böyle biliyorum sevgilerini göremiyorum başlarda bunun için çok çaba sarfettim ama her defasında hüsrana uğradım, belki de ben çok aşırı sevgi istiyorum bilmiyorum:S Konuyu değişmeden sizlerden Sevgisizlikle İlgili Mesajlar yazmanızı rica ediyorum.
  4. Sıradan Mesajlar istiyorum

Sıradan Mesajlar istiyorum

Merhaba arkadaşlar ben sizden Sıradan Mesajlar yazmanızı rica ediyorum mümkünse değişik olsun şu nette ki diğerleri gibi olmasın.
  5. Ramazan Mesajları Güzel mesajlar istiyorum

Ramazan Mesajları Güzel mesajlar istiyorum

Selam arkadaşlar ben sizden Ramazan ayı öncesi arkadaşlarımıza eşe dosta tüm sevdiklerimize göndereceğimiz Ramazan Mesajları Güzel mesajlar paylaşmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş