gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İğneli Mesajlar istiyorum ben

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar Facebook sayfamdan birini iğnelemem lazım ona şöyle iğneleyici ve etkileyici altından kalamıyacağı ve azda osla kendini küçük görmesini sağlıyacağı İğneli Mesajlar yazar mısınız bana?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İğneli Mesajlar istiyorum ben konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ufak Mesajlar istiyorum sizden

Ufak Mesajlar istiyorum sizden

Selam arkadaşlar ben sizden mümkünse Ufak Mesajlar yazmanızı rica ediyorum. Şimdiden Ufak Mesajlar için çok mersi
  2. Janjanlı Mesajlar istiyorum

Janjanlı Mesajlar istiyorum

Selam arkadaşlar Facebook sayfamda ya da msn iletimde yazabileceğim Janjanlı Mesajlar yazmanızı rica ediyorum ama mümkünse yeni Janjanlı Mesajlar olursa sevinirim:)
  3. Yararlı Mesajlar istiyorum sizden

Yararlı Mesajlar istiyorum sizden

Selam arkadaşlar ben sizden mümkünse Yararlı Mesajlar paylaşmanızı rica ediyorum lakin bu Yararlı Mesajlar yeni olursa çok sevinirim çünkü diğer sitelerde hep bilindik alıştığımız Yararlı Mesajlar paylaşmışlarda
  4. Vefat Mesajları istiyorum sizden

Vefat Mesajları istiyorum sizden

Kızlar enteresan gelebilir size ama gazetelerde ki Vefat Mesajlarını hep okurum ve çoğuda artık bilindik oldu yok mudur bu Vefat Mesajlarıının yeni versiyonları:S
  5. Ramazan Mesajları Güzel mesajlar istiyorum

Ramazan Mesajları Güzel mesajlar istiyorum

Selam arkadaşlar ben sizden Ramazan ayı öncesi arkadaşlarımıza eşe dosta tüm sevdiklerimize göndereceğimiz Ramazan Mesajları Güzel mesajlar paylaşmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş