gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

iğrenç espirili resimler:)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

iğrenç hastalıklar espirili resimler espirili görüntüler komik resimler fotolar
    Bibirinden iğrenç espiriler sizlerle meleklerim:Dgülmek serbest tabi gülünecek birşey bulursanız:D

ama bu sonuncu güzel espiri tuttum bunu:D

Son düzenleme: 22 Ekim 2009
  2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: iğrenç espirili resimler:)
    ehehehehe :D

iğrenç espirili resimler:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iğrenç espriler:D

iğrenç espriler:D

yerin kulağı var benim de kulağım var.ben yer miyim? hayır yemem. bir çocuk hiç patik giymiyormuş.çünkü antipatikmiş. balık baştan kokar çünkü ayakları yoktur. fazla cikletlerinizi yola atın, arabalar çiğnesin. terlemeyen adama ne denir? (noter) tem yoluna muz düşerse ne olur? (temmuz) tomi nin annesi kimdir? (anatomi) -ceren nin sana selamı var. -hangi ceren in -tencerenin. -cem in sana...
  2. iğrenç espirili nickler

iğrenç espirili nickler

iğrenç espirili nickler espirili nikler nickler sorular iğrenc sözler Dün yapılan bir operasyonla Ajda Pekkan’ın alnı sonunda ensesine ulaştı. Bak Barbie’ciğim,sen daha TOY sun. Türkiye’de en demokratik olay, trafik kazaları; herkes eziliyor… Tüh!.. Amortiyi tek rakamla kaçırdım yine… Oğlum,senin zayıflaman için daha 40 fırın ekmek yemen lazım.. Suçlu ayağa kalk!..Çocuklu bayana yer...
  3. iğrenç espirileri ölümsüzleştirelim

iğrenç espirileri ölümsüzleştirelim

asansör espirileri şişman espirileri sana selamı var araba ehliyet Geçen gün taksi çevirdim... Hala dönüyor. Adamın biri topalmış, karısına oynatmamış Fransızların neyi ek******? -"FRAN"ları tabi ki. Off! Burası leş gibi cacık koktu. Yine üstüne yoğurt mu döktün? Tatilde neden Sudan'a gittin? -Sudan ucuzmuş orası. Adamın birinin bacakları kireçlenmiş, calgon kullanmasını...
  4. Doğada ki İğrenç Parazitler

Doğada ki İğrenç Parazitler

doğada ki iğrenç parazitler, nedir, nerde yaşarlar, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Oldum olası küçük haşerattan (pek çoğumuz gibi) korkmuş ve tiksinmişimdir.Ancak şimdi size bahsedeceğim parazitleri daha önce hiç duymamıştım.Eminim siz de ilk duyacaksınız.. Gine paraziti Su piresinin içinde ve mikroskopta bile zar zor görünen bu canlı...
  5. Espirili banyolar

Espirili banyolar

Klozet Stickerları Klozet için yapıştırma modelleri eğer muzur bir yapınız varsa tuvaletinize neşe gelsin istiyorsanız klozet yapıştırma modelleri tam szie göre meleklerim. Eğlenceli banyo dekorasyonu için insanı güldüren yapıştımalar kullanmak isterseniz sizin için bazı modeller derledim.

Sayfayı Paylaş