gebe
  1. dilasa

dilasa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
Iğrenç ötesi espiriler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. öğğk espiriler

öğğk espiriler

yanlış anlaşılan espiriler anlaşılması zor espriler - Bir elma diskoya neden gitmis? Cevap: Kurtlarını dökmek için. - Yıkanan ton'a ne denir? Cevap: washington - Emaye tencere....no I'm not - Yangın dolabını açmışlar ne olmuş? Cevap: Yang cok kızmış! - Emel'in selamı var! - Hangi Emel?? - HTML - Japon yapıştırıcım var, yapıştıracak Japon yok. - Dünyanın en pis sporu hangisidir? Cevap:...
  2. Espİrİler

Espİrİler

*Dün yapılan bir operasyonla Ajda Pekkan'ın alnı sonunda ensesine ulaştı. *Bak Barbie'ciğim,sen daha TOY sun. *Türkiye'de en demokratik olay, trafik kazaları; herkes eziliyor... *Tüh!.. Amortiyi tek rakamla kaçırdım yine... *Oğlum,senin zayıflaman için daha 40 fırın ekmek yemen lazım.. *Suçlu ayağa kalk!..Çocuklu bayana yer ver!.. *Daha son kullanma tarihine çok var, Yavaş iç şu...
  3. Berbat ötesi espiriler :))

Berbat ötesi espiriler :))

Yumurtanı sahanda mı yersin? Yoksa deplasmanda mı? Çingeneler Amerikayı nasıl okur? ABE DE.. Rüyalar da hormonlu artık, akşam aksakallı nine gördüm... Dün yapılan bir operasyonla Ajda Pekkan'ın alnı sonunda ensesine ulaştı Oğlum Geldin mi? Hayır, daha gelmedim! Hakan Şükür sahada sakatlanmış. Kim taşımış? Hakan Taşıyan... Yerin kulağı war benim de kulağım war. Ben yer miyim?...
  4. Bezdiren espiriler

Bezdiren espiriler

bezdiren espriler -Sana Kaya'nin selami var.. -Hangi Kaya'nin? -Sana kayanin... -Cerenin sana selami var.. -Hangi Ceren'in? -Tencerenin Sana Hakkıy'la Oya'nin, Nese'yle Kaya'nin selami var... Bir adam kendini surekli kanalizasyona atiyormus neden? Kendini bi bok saniyormus. Ben her seyi dusunurum demek ki ben tefalim. -En hizli sayi hangisidir? -10 -Niye? -Onun arabasi var......
  5. ask espirileri

ask espirileri

♥ Arabanin onundeki cocuklar kazalara, arabanin arkadasindaki kazalarda cocuklara neden olur. ♥ Ben ona baktim, o bana bakti, simdi dort cocuga bakiyoruz. ♥ Erkekler belediye otobusu gibidir. Birini kacirirsan bes dakika sonra oburu gelir ♥ Ona kalbimi verdim saklasin diye, salak buzdolabina koymus bozulmasin diye. ♥ Sen sen ol, kapi onunde ask yapma! Askin gozu kordur ama konsununki asla!...

Sayfayı Paylaş