gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

İHA muhabiri halen aranıyor

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Düşen helikopterdeki İHA Muhabiri İsmail Güneş'i arama çalışmaları aralıksız sürdürülüyor. [​IMG]

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nu taşıyan helikopterde bulunan ve helikopterin düşmesinin ardından, 112'yi arayıp ilk bilgileri veren İHA Muhabiri İsmail Güneş'in bulunması için arama çalışmalarına sabah saatlerinden itibaren yeniden ağırlık verildi.

Kahramanmaraş Valisi M. Niyazi Tanılır ile Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Necdet Çelikbilek, Göksun Kaymakamlığı'nda oluşturulan kriz merkezinde İsmail Güneş'in bulunması çalışmalarını koordine ediyor.

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube'sine bağlı özel timler skorsky helikopterlerle enkazın bulunduğu alana indirildi. Sivil savunma ekipleri de Kızılöz köyünden yaya olarak enkazın bulunduğu alana doğru gidiyor.

Kahramanmaraş Valisi M. Niyazi Tanılır'ın yaşanan gelişmeleri İçişleri Bakanı Beşir Atalay'a sürekli bildirdiği de öğrenildi.

İÇİŞLERİ BAKANI ATALAY: ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ SÜRÜYOR

İçişleri Bakanı Beşir Atalay, ''Kameraman İsmail Güneş'e ulaşmak için 4 helikopterle çalışmalar aralıksız sürüyor'' dedi. İçişleri Bakanı Atalay, helikopter kazasında hayatını kaybeden BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun 100. Yıl semtindeki evine giderek taziye ziyaretinde bulundu.

Ziyaret çıkışında gazetecilerin sorusu üzerine Bakan Atalay, hava şartlarının bölgede dünden beri iyi olduğunu söyledi. Kazanın olduğu alanın çevresinde daire şeklinde bir bölgede çalışmaların aralıksız devam ettiğini ifade eden Atalay, ''Kameraman İsmail Güneş'e ulaşmak için 4 helikopterle çalışmalar aralıksız sürüyor'' dedi.

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İHA muhabiri halen aranıyor
    bulunsun artik ama ya

3. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

pes artık yaaa hala bulunamadı

..... peki bu kayıp olan ismail güneş değilde R.T.E. anladınız siz onu

olsa idi inanıyorumkiii bukadar uzun sürmezdi

yazık yaaaa ailesine yazık karısına çoluğuna çocuğuna yazıkkkkkkkkk
    inşallah küçük bir ihtimal ama yaşıyordur.....

4. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

evet yaa çok zülüyorum ben. hele konuşmasını dinledim 112 acil danışmanıyla çok üzüldüm yaaaaa. evet kızılım anladık o adam kaybolsaydı bak nasıl daha farklı oluyordu. bu ne yaaaa bu kadar adam nasıl bulamaz allah yardımcısı olsun çok şey demek geliyor içimden ama .......

İHA muhabiri halen aranıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İHA muhabiri yaşamını yitirdi

İHA muhabiri yaşamını yitirdi

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nu önceki gün Kahramanmaraş'ın Çağlayancerit İlçesi'nden Yozgat'ın Yerköy İlçesi'ne götürürken düşen helikopterin enkazının yeri tespit edildi. 5 kişinin öldüğü, Yazıcıoğlu'nun ise kayıp olduğu belirtildi. 112 ile bağlantı kurarak kazayı haber veren muhabirin de hayatını kaybettiği açıklandı. Muhsin Yazıcıoğlu'nu taşıyan helikopterde...
  2. Beş ceset bulundu, muhabir aranıyor

Beş ceset bulundu, muhabir aranıyor

Düşen helikopterde Yazıcıoğlu ile birlikte 4 kişinin cesedi bulundu. İHA muhabiri İsmail Güneş halen aranıyor. İçişleri Bakanı Atalay, iki gündür bulunduğu Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde basın toplantısı düzenledi. Sözlerine ''Muhsin Yazıcıoğlu benim de şahsen eski yıllardan beri tanıdığım, bakanlığım döneminde de parlamenter olarak sık sık...
  3. İHA muhabiri İsmail Güneş koltuğu kızak olarak kullanmış

İHA muhabiri İsmail Güneş koltuğu kızak olarak kullanmış

Günlerdir aranan İsmail Güneş'in cesedine ulaşıldığı kaydedildi. Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve 3 partili ile kaptan pilotun hayatını kaybettiği kazada umutla beklenen İHA muhabiri İsmail Güneş'ten de kötü haber geldi. Enkazın 500-600 metre doğu tarafında Jandarma Özel Harekat Arama Kurtarma Timleri, İHA muhabiri İsmail Güneş'in cansız bedenini bir kaya kovuğunda...
  4. İHA muhabiri İsmail Güneş donarak ölmüş

İHA muhabiri İsmail Güneş donarak ölmüş

Helikopterden yaralı halde çıkan, yardım çağrısına cevap alamayan İsmail Güneş'in donarak öldüğü belirlendi. İhlas Haber Ajansı muhabiri İsmail Güneş'in cenazesi toprağa verilmek üzere Sivas'a gönderildi. Otopsi raporuna göre, 34 yaşındaki muhabirin sol ayak bileği ile 2 kaburga kemiği kırık; ancak ölüm sebebi aldığı yaralar değil. Yardım gelmeyince kendi başına kurtulmaya çalışan...
  5. İHA muhabiri Güneş'in kasetinden ne çıktı?

İHA muhabiri Güneş'in kasetinden ne çıktı?

Yazıcıoğlu ile birlikte kazada ölen İHA muhabiri İsmail Güneş'in, kamera, fotoğraf makinesi ve bilgisayarı İHA'ya teslim edildi. Peki kasetten hangi görüntüler çıktı? Kahramanmaraş'taki helikopter kazasını duyuran ve yardım çığlıkları Türkiye'yi ağlatan İHA muhabiri İsmail Güneş'in, kamera, fotoğraf makinesi ve bilgisayarı İHA'ya teslim edildi. Savcılık tarafından Güneş'e ait bir videokaset...

Sayfayı Paylaş