gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

İHA muhabiri İsmail Güneş donarak ölmüş

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Helikopterden yaralı halde çıkan, yardım çağrısına cevap alamayan İsmail Güneş'in donarak öldüğü belirlendi. [​IMG]

İhlas Haber Ajansı muhabiri İsmail Güneş'in cenazesi toprağa verilmek üzere Sivas'a gönderildi. Otopsi raporuna göre, 34 yaşındaki muhabirin sol ayak bileği ile 2 kaburga kemiği kırık; ancak ölüm sebebi aldığı yaralar değil.

Yardım gelmeyince kendi başına kurtulmaya çalışan muhabir, helikopterden söktüğü koltukla 500 metre aşağı kaydı, soğuktan donmamak için üzerine 4 ceket giydi. Helikopterin yeri tespit edilemeyince Güneş'e yardım ulaşmadı. Cansız bedeni, 5 gün soğuktan korunmak için sığındığı kayanın kovuğunda bulundu.

Ön otopside İHA muhabirinin donarak öldüğü belirlendi. Güneş'in, ne zaman öldüğü ve ne kadar süre yardım ulaşmasını beklediği ise bilirkişi heyeti raporuyla ortaya çıkacak.

YARIN DEFNEDİLECEK

İsmail Güneş'in cenazesi yarın Sivas'ta toprağa verilecek.

Sivas Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Fikret Ünsal, yaptığı açıklamada, Kahramanmaraş'tan Sivas'a gönderilen İsmail Güneş'in cenazesinin, kent girişinde yakınları ve meslektaşları tarafından karşılandıktan sonra Numune Hastanesi'nin morguna kaldırılacağını belirtti.

Fikret Ünsal, cenazenin yarın hastane morgundan alındıktan sonra, adı Şehit Gazeteci İsmail Güneş Basın Sitesi olarak değiştirilecek sitedeki Sivas Gazeteciler Cemiyeti'nin önüne getirileceğini ifade etti.

Burada yarın saat 15.00'te tören düzenleneceğini kaydeden Ünsal, Güneş'in cenazesinin Sivas Ulu Cami'de ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yukarıtekke Mezarlığı'nda toprağa verileceğini bildirdi.

İHA muhabiri İsmail Güneş donarak ölmüş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İHA muhabiri yaşamını yitirdi

İHA muhabiri yaşamını yitirdi

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nu önceki gün Kahramanmaraş'ın Çağlayancerit İlçesi'nden Yozgat'ın Yerköy İlçesi'ne götürürken düşen helikopterin enkazının yeri tespit edildi. 5 kişinin öldüğü, Yazıcıoğlu'nun ise kayıp olduğu belirtildi. 112 ile bağlantı kurarak kazayı haber veren muhabirin de hayatını kaybettiği açıklandı. Muhsin Yazıcıoğlu'nu taşıyan helikopterde...
  2. İHA muhabiri halen aranıyor

İHA muhabiri halen aranıyor

Düşen helikopterdeki İHA Muhabiri İsmail Güneş'i arama çalışmaları aralıksız sürdürülüyor. BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nu taşıyan helikopterde bulunan ve helikopterin düşmesinin ardından, 112'yi arayıp ilk bilgileri veren İHA Muhabiri İsmail Güneş'in bulunması için arama çalışmalarına sabah saatlerinden itibaren yeniden ağırlık verildi. Kahramanmaraş Valisi M. Niyazi Tanılır ile...
  3. İHA muhabiri İsmail Güneş koltuğu kızak olarak kullanmış

İHA muhabiri İsmail Güneş koltuğu kızak olarak kullanmış

Günlerdir aranan İsmail Güneş'in cesedine ulaşıldığı kaydedildi. Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve 3 partili ile kaptan pilotun hayatını kaybettiği kazada umutla beklenen İHA muhabiri İsmail Güneş'ten de kötü haber geldi. Enkazın 500-600 metre doğu tarafında Jandarma Özel Harekat Arama Kurtarma Timleri, İHA muhabiri İsmail Güneş'in cansız bedenini bir kaya kovuğunda...
  4. İHA muhabiri Güneş'in kasetinden ne çıktı?

İHA muhabiri Güneş'in kasetinden ne çıktı?

Yazıcıoğlu ile birlikte kazada ölen İHA muhabiri İsmail Güneş'in, kamera, fotoğraf makinesi ve bilgisayarı İHA'ya teslim edildi. Peki kasetten hangi görüntüler çıktı? Kahramanmaraş'taki helikopter kazasını duyuran ve yardım çığlıkları Türkiye'yi ağlatan İHA muhabiri İsmail Güneş'in, kamera, fotoğraf makinesi ve bilgisayarı İHA'ya teslim edildi. Savcılık tarafından Güneş'e ait bir videokaset...
  5. Uyanık Muhabir

Uyanık Muhabir

Patronu işten kovmak üzereydi son şans vermişti köprüde bir kaza olmuştu onun resimlerini getirirse işine devam edecekti.Kaza yerine vardığında kazanın etrafini önce polis kordonu, sonra da büyük bir merakli kalabali i Cevirmisti.. Gazetesine,iyi bir kaza fotoğrafi yetistirmek isteyen uyanik foto muhabiri çemberleri asamayinca "Yol verin.. Yol verin.. Ben kaza kurbaninin ogluyum....

Sayfayı Paylaş