gebe
  1. melek plus

melek plus Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8

İhanet edemedim ikimize

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında melek plus tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG]
    İHANET EDEMEDİM İKİMİZE

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

İhanet edemedim ikimize konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. havlumu köpekmi ayırt edemedim:)

havlumu köpekmi ayırt edemedim:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ihanetin bedeli

ihanetin bedeli

Osmanlı Padişahı Yavuz Sultan Selim, tebdili kıyafet yapmış, Kuşlar Çarşısı'nı geziyormuş. Avcılar avladıkları kuşları, tuzakçılar yakaladıkları maharetli, eğitimli, güzelim kuşları satıyorlar. Bir ara gözü kekliklere ilişir padişah'ın. Bir grup kekliğin üzerindeki varakta, "Tane işi satış fiyatı 1 altın" yazıyor. Hemen yanı başlarında asılı, adeta altın kafes içinde bir keklik...
  3. tahmin edemedım bukadar yıkılacağımı

tahmin edemedım bukadar yıkılacağımı

Hiç tahmin etmezdim bu kadar acı çekeceğimi beni bırakıp gittiğini.Hep kaçmıştım çünkü, çünkü hep sensizdi gelecek planlarım.Kırılmaktan korktuğum için katmıyordum seni geleceğimin hiçbir yerine.. . Yada...Yada sadece kendimi kandırıyordum, yada sadece yüreğimi avutuyordum. Yada aslında tüm hayallerimde sen vardın,her gece geliyordun rüyalarıma ve en güzel anları yaşıyorduk seninle o...
  4. İhanetin Sonu..

İhanetin Sonu..

Osmanlı Padişahı Yavuz Sultan Selim, tebdili kıyafet yapmış, Kuşlar Çarşısı'nı geziyormuş... Avcılar avladıkları kuşları, tuzakçılar yakaladıkları maharetli, eğitimli, güzelim kuşları satıyorlar. Bir ara gözü kekliklere ilişir padişah'ın. Bir grup kekliğin üzerindeki varakta, "Tane işi satış fiyatı 1 altın" yazıyor. Hemen yanı başlarında asılı, adeta altın kafes içinde bir keklik...
  5. Tavuğun ihaneti

Tavuğun ihaneti

yorum sizin :D

Sayfayı Paylaş