gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

ihanet ve gözlerin

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Sevildigimi sanmıştım ihanetin açtı gözlerimi…gözlerimi baglayan senin gözlerindi… İhanetin gerçekleri vurdu yüzüme belkide…o tatlı rüyadan uyandırmakmıydı niyetin…oldu işte bak uyandım artık uykudan sıçrayarak...senin son duragın ihanetmiş,benimki ayrılık...şimdi sevgi istasyonunda gözleri yaşlı biri kaldı umursamadıgın... Son duragı ayrılık olan Trenin son vagonunun kıyısında biyerdeyim şimdi… Aglıyorum,isyan ediyorum her şeye…duyuyormusun…Arkama bakmadan gidecegim...seni orda görmek seni bu halde hatırlamak istemiyorum beklide… Verdigin acıyla daha mı çabuk unuturdu yüregim seni…nefretim bogarmıydı sana olan sevgimi… camdan el sallamayacagım sevdigime…görmeyecegim gözlerini,kapılmayacagın hislerime…şimdi yollar uzaklaştırıyor seni benden… Başka şehirler,başka insanlar unutturabilirmiydiki seni … düşünceler akıp giderken beynimden, yollarda geçmiş,zamanda geçmiş…Onca kalabalık içinde merdivenlere oturup aglamak ne kadar küçültürdü beni ,ne kadar acınası hale gelebilirdim… Hiçbir söz seninki kadar kırarmıydı yüregimi,hangi tepki yüregime otururdu… Sokaklarda yalnız dolaşmak ne kadar üşütürdü ellerimi…bak güneş batıyor heryer karanlıga bürünüyor tıpkı yüregim gibi… Yine yalnızlık beni bekliyor apansızca…Ne zaman bidaha güneş dogardı yüregime sıcacık...sensizligin ilk gecesinde seni yaşamak çok muydu… çantamda senden çaldıgım parfümün yetermiydi bana… koklasam sen yanımda olsan. sürsem sen koksam,aşkım koksam,aşkım koksam… her gece nefret edecegim senden,sabah penceremden usulca sızınca güneş yine seni düşünecegim… Seni ne kadar çok sevdigim gelecek aklıma...gözlerimi kapatınca osenin gözlerin gelecek karşıma ve ardından ihanetini hatırlayıp irkilecegim…sinirden tekmeleyecegim etrafı beklide…yine üzülecegim… Uykuya hasret gözlerimden silmek isteyecegim gözlerini… biliyorum yapamayacagım,unutamayacagım seni…
    şimdi ihanetinin bedelini ben ödeyecegim senin yerine...
    sen mutlu ol diye...sadece senin için...o gözlerinde yok olup ölecegim bugece...

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ihanet ve gözlerin
    emeğine sağlık canım

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: ihanet ve gözlerin

emeğine sağlım meleğim çok güzel olmuşş....

ihanet ve gözlerin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İhanet ve Sadakat

İhanet ve Sadakat

İhanet ve Sadakat İhanetin adı göçmen bir kuşa verilmiş, sadakatin adı ise bir serçeye. Göçmen kuş bütün bahar ve yaz boyunca Küçük koyun üstünde uçmuş serçeyle beraber Küçük sinekleri, kurtları yemişler Kış yağmurlarıyla şaha kalkmış derelerden su içmişler Masmavi gökyüzünde dans etmişler Çiçek açan ağaçlara konup, papatya tarlalarında gezmişler. Birbirlerine söz vermiş kuşlar;...
  2. Ve sevgilim ihanet.

Ve sevgilim ihanet.

Kelimelerin hastalıkları varsa eğer, “ihanet” mutlaka cüzzamlı olmakla suçlanmıştır. Oysa, soluğumuz kadar yakındır da biz onu bambaşka yerlerde ve kendimizden çok uzakta bilmeyi yeğleriz. İhanet hayatımızın ta kendisidir, dikkatli bakın, göreceksiniz. İhanet daima iki uçlu. Gerçekleşmesi için bir muhatap gerekli ve bu yanıyla aşka benziyor. Bu yüzden değil mi ki ihaneti yaşayanlar,büyük...
  3. Göz ve gözde yaralanmalar..

Göz ve gözde yaralanmalar..

Göz, oldukça hassas olan yapısı itibariyle, çocukluk döneminde daha fazla olmak üzere hayatın her döneminde, dış etkenlere ve yabancı cisimlere bağlı travmalardan etkilenebilir. Yaralanmalı gözde zamanında ve yeterli tedavi uygulanmadığında körlük gelişebilir. Yaralanmalı gözde gelişen görme kaybı ve çevre yapılarını ilgilendiren estetik sorunlar tazminat ve ceza hukuku kapsamında yaptırımlar...
  4. || ÇALIŞMAK ve BİLGİ Asla İhanet Etmez Bize ||

|| ÇALIŞMAK ve BİLGİ Asla İhanet Etmez Bize ||

Zaman geçer….. Zamanın geçişi içinde dostluklar yaşarız aşklar ve ihanetler. Bağlanırız insanlara , mekanlara ya da koltuklara belki de olaylara. Peki ama hangi birinin gün gelip elimizden kayıp gitmeyeceğine dair garantimiz var ki? Hangi insan sonsuza kadar bizi sevmek zorundadır; ya da bizimle dünyayı, hayatı birlikteliği paylaşmak zorundadır ki; kaldı ki biz bile kendimize ne kadar aitiz?...
  5. Bugün gözlerinde ihaneti gördüm

Bugün gözlerinde ihaneti gördüm

Bugün gözlerinde ihaneti gördüm. Ellerinde baska ellerin,dudaklarinda yabanci öpüslerin izleri kalmisti, farketmistim. Bagiramadim,sesim cikmadi... Aglamam gerekiyordu degilmi,aglayamadim.Sebebim yoktu,amalarim,cünkülerim hic yoktu, karsina gecip gözyaslarimi akitamazdim. Ben ihanete ugramadim,baska asklara satilmadim, cünkü sana hic sahip olmadim. Ben güzel düsler kurdum,sevgilim oldugun...

Sayfayı Paylaş