gebe
  1. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ihanete ugradim

Konu, 'Hamilelik Anılarınız' kısmında gül&naz tarafından paylaşıldı.

ben malesef güzel bi ani anlatamicam 2 hamilelik gecirdim ikisindede aldatildim ve hep ayni kadinla aldatildigimi ilk ögrendigim gün kizima 3 aylik hamileydim ve daha 5 aylik evliydim bi gün esimi ise göndermek icin kalkmistim saat 05 te bi baktim esime msj gelmis bende is arkadasindan sandim is yok diye bi msj bekliyordum mesaji actim ve karsima ask mesaji cikti askim yarin ögleden sonra beni almayi unutma seni beklicem karina da bi bahane bulursun ben bunu okudum ve yikildim sanki dünya üstüme cöktü bacaklarim tutmadi oturdugum yerden kalkamadim esimi uyandirdim ve bu mesaj nedemek oluyor dedim bana sen benim telefonumu nasil karistirirsin diye suc bastirdi ve dövdü gitti ikinciyi hic anlatmayim ikinci digerinden beter simdi o kadin evlendide rahatladim allah kimseye vermesin cok zor cok kirici bi durum.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Gerçekten içler acısı bir durum, emin olun çok üzüldüm, ama en azından mücadelenizin sonunda eşinizin sizinle iyi bir hayat kurma olayına sevindim.
    Allah bir daha yaşatmasın...

3. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

ya ben çok şaşırdım,yani kusuruma bakmayın nolur ama az öncede dert köşesindeki yazınızı okudum,siz böyle bir insan için mi çabalıyorsunuz.Allah birdaha yaşatmasın umarım herşey düzelir ama bukadar iyi olmayın,çok kötü şeyler yaşamışsınız ve çok kırıcı demişsiniz kendinizde.yani bence iyi niyetinizden gelmiş bunlar başınıza,bukadar iyi olmayın,iyilerin kıymeti bilinmiyor malesef.

4. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet ben böyle bir insan icin kendimi yiprattim halada vyipratiyorum allah sizlerden razi olosun sizler sayesinde biraz kendime geldim artik bundan sonra cocuklarim ve kendim icin olucam ama bu bi baskalarina kötü davranicam anlamina gelmiyor sadece artik bana yapilan haksizliklara sesiz kalmicam en azindan kendimi savunucam yada hani bir laf vardir inceldigi yerden kopsun bende bakltim ki zorlaniyorum kendi elimle bosanma davasini acicam cvp icin cok tsklr

5. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Bencede artik kendin icin yasama zamani Gelmis'te geciyor bile abla...
    Allah birdaha bu sekil imtihan etmesin seni abla...

6. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    gülnaz cım neolur bana kızma ama adresini verde şu kocanı paralayayım ablam ya:boxing::mad2::mad2::bangin:senin yazılarını okudukça ben hırslanıyorum neolur bukadar iyi niyetli olma ya neolur of şiştim iyice

7. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

boşanmak da çare değil,insanı gerçekten çok yıpratıyor,yani yaşamadım ama çevremden biliyorum.Allah kimseye yaşatmasın,ayrıca çocuklarınız var.Allah onları size bağışlasın onlar için elinizden geleni yapın.ama lütfen iyi olmayın bukadar,siz kendi yuvanız için çabalayın,eşinize ve çocuklarınıza her türlü iyiliği gösterin ama dışarıyı boşverin gitsin....

8. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    gulnazcım canım öncelikle aramıza hg mişsin nediyebilirimki canım yanı durum zaten kendini anlatıyo fakat lütfen kendien gel kadın demek savunmasıs veya aldatılmaya mahkumiyet demek değil kendini kullanılacak malmış durumuna sokma lütfen silkelen kendine gel ve hayatımı ben yaşıyorum her anını guzel ev saygılı yaşamak elimde deyip toparlan bak daha guzel yaşayacaksın ayrıcada sakın seni birdaha aldatmasına izin verme özelliklede kenbdinde değişiklilkler yapta dışarda aradığını ewde bulupo senin peşinden koşsun sende taviz verme kaçan kovalanır unutma canım:D:D:D

9. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    gülnaz cım neolur bana kızma ama adresini verde şu kocanı paralayayım ablam ya:boxing::mad2::mad2::bangin:senin yazılarını okudukça ben hırslanıyorum neolur bukadar iyi niyetli olma ya neolur of şiştim iyice

10. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Canım benim okurken şaştım kaldım.Daha 5 aylık evlisiniz ve sen 3 aylık hamilesin yanlış okumadıysam.:S:SBu nasıl bir zihniyettir yaa:SO kadında evlendi diye sevinme bence bunu yapaan kadın evliykende bekarkende aynıdır.:sinir:
    gerçekten çok sinirlendim inan ki.Böyle durumlar olduğu zaman benim sinirlerim hatsafaya çıkıyor.Allah kocanı ıslah etsin o karının ...............neyse...İnşallah bir daha böyle birşey başına gelmez...

11. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet 5 aylik evliydim ve3 aylik hamile bunlari yasadim ama allaha sükür atlattim o kara günleri allah bir daha göstermesin ins o kadin evlendi evet ama okadarda sevinmiyorum cünki hala esimi araya biliyor ya ne bilim ben artik karar verdim gülüm ve nazim icin yasicam yani kizlarim icin artik kendimi ezdirmicem bi hatasinda kendisini kapida bulur kimse bana cok görmez cünki herkes benide onuda taniyor en yakin arkadasim bana cok sabirlisin ben olsam coktan terk etmistim diyor ben sadece cocuklarimi babasiz büyütmek istemiyorum ben annesiz 7yil kaldim cok zordu ayni seyi cocuklarima yasatmak istemiyorum tabi benimde sabrim bir yere kadar beni yanliz birakmadiginiz icin cok ama cok tsklr allah razi olsun hepinizden

12. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    gülnazcım çok üzüldüm sende benim gibisin ihanetten yaralısın bende eşim tarafından aldatıldım en son bide yaralandım belki okumuşsundur ama hersey bebekler için bitanem

13. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Bide haklı gibi dövdü hı?? seni bu şekilde sömürdüğü sürece kişiliğini kaybedersin. Sorsana ona ozaman onun ne işine yarayacaksın. Allah onu ıslah etsin.
    Sende o çok şikar bişeymiş gibi ödül olarak çocuk yapıyorsun ona. Vallahi kurban ederim onu.. Beni sitede tanıyanlar az çok yapımı bilirler.. Laf olsun diye konuşmuyorum.. Ama biraz ondan uzak dur. o sormadan cevap verme. yemeğini yap önüne koy ama sohbet etme..
    kısacası "unuttum canım" moduna girme...

14. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ablam herşeyi anlatın bunu bana anlatmadın çok üzüldüm daha 5 aylık evliykende olmazki ah ablam bekle ewine geliyorum

15. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    ne biçim kadınlar var ya evli adamla nasıl ilişkisi olabilir bir insanın ya bunları duyunca çok kızıyorum böyle kadınlara geçmiş olsun canım

ihanete ugradim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuğbada ihanete uğradı

Tuğbada ihanete uğradı

ihlamurlar altinda `IHLAMURLAR ALTINDA` ADLI DİZİNİN GÜZEL OYUNCUSU TUĞBA BÜYÜKÜSTÜN’ DE İHANETE UĞRAYANLARDAN!.. Geçtiğimiz sezona damga vuran dizilerin arasında “Ihlamurlar Altında”da da vardı. Sevilen dizinin başrol oyuncularından Bülent İnal ile Tuğba Büyüküstün, dizinin çekimleri sırasında başlayan dostluklarını aşka dönüştürmüşlerdi. İkilinin aşkı dizi sürdükçe devam etti. Bir...
  2. İhanete uğramamak için güzellik yetmez

İhanete uğramamak için güzellik yetmez

Birçok kadının, Hülya Avşar gibi güzel bir kadının bile aldatılabildikten sonra kendilerinin de aldatılacağına inanması yanlışmış! İlk kitabı 'VitrinSİZsiniz' ile ses getiren İmaj ve İletişim Uzmanı İnci Yeşilyurt, 'aldatılma' olgusunu, Türkiye'den iki önemli ismi örnek vererek yorumladı. Birçok kadının, Hülya Avşar gibi güzel bir kadın bile aldatılabildikten sonra kendilerinin de...
  3. İhanete uğradınız ve aldatıldınız peki ya sonra....

İhanete uğradınız ve aldatıldınız peki ya sonra....

Kesin olarak aldatıldığınızı öğrendiniz ve dünyanız başınıza yıkıldı peki ya sonra? Ne yapacağınızı nasıl davranacağınızı bilemiyor ve ilişkiniz konusunda sağlam karar veremiyorsunuz bence bu çok normal çünkü girmiş olduğunuz şokun etkisiyle zaten o anda hiçbir kadın sağlam düşünemez... Belki birazdan vereceğim bilgilerle ilişkinize yön verecek kararları alırken yardımcı olabilirim o yüzden...
  4. Survivor Nagehan ihanete uğradı

Survivor Nagehan ihanete uğradı

Tv 8 ekranlarının yarışma programlarından biri olan survivor da kıyasıya mücadele eden yarışmacılardan Nagehan, kocası tarafından ihanete uğradı. Şu sıralar olayın şokunu henüz atlatamayan Nagehan Karadere, yarıştığı sıralar kocasının başka bir kadına gönderdiği çıplak resimlerini ve videolarını öğrenince büyük bir şoka uğradı. Olayın ayrıntıları ile ilgili bilgiler ise şöyle; Survivor...

Sayfayı Paylaş