gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

İhanete uğradınız ve aldatıldınız peki ya sonra....

Konu, 'Kadınlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kesin olarak aldatıldığınızı öğrendiniz ve dünyanız başınıza yıkıldı peki ya sonra? Ne yapacağınızı nasıl davranacağınızı bilemiyor ve ilişkiniz konusunda sağlam karar veremiyorsunuz bence bu çok normal çünkü girmiş olduğunuz şokun etkisiyle zaten o anda hiçbir kadın sağlam düşünemez...

Belki birazdan vereceğim bilgilerle ilişkinize yön verecek kararları alırken yardımcı olabilirim o yüzden lütfen bu konuyu dikkatle okuyun arkadaşlar umarım hiç kimse aldatmaz ve aldatılmaz...

İlişkide erkeğin yaptığı hatayı, ihaneti kabulllenebilmek çok zordur. Kimi gururunu ön plana çıkarır ve ilişkiyi bitirir. Kimi de sevgisine verdiği emeğin hatırına bir kez daha dener! Peki siz olsanız ne yaparsınız?

Gerçekle karşılaştınız. Bir süredir içiniz içinizi kemiriyordu. İlk önceleri hissetmek bilmek istemediniz. Sonra da kendinize kızdınız, sevdiğiniz adamdan şüphelendiğiniz için.

Ama bir gün geliyor ve gerçeği öğreniyorsunuz. Bundan sonra ne yapacaksınız?

Karar vermek

Duyunca hiç bir tepki vermediniz. Devam etmek ya da etmemek! Duyduğunuz şüphelerin doğrulanması çok acı. Oysa onu o kadar çok seviyorsunuz ki... İçiniz gerçekten acıyor. Yaptığı itirafı kulağınızda yankılanıyor. Gururunuz aklına geliyor. Kapıdan çıkıp eşyalarını toplaması gerektiğini söyleyeceksiniz.

Ama ilişkiniz canlanıyor gözünüzde. Üç günlük heyecan için bitirmek istemiyorsunuz bu ilişkiyi. Nefes almanız zorlaşıyor. Bir yanda da uzun zamandır emek verdiğiniz sevginiz... İşte yol ayrımındasınız. Karar sizin. Yüreğiniz ne diyor? Kararlı, güçlü olun. Veee...

Sevginiz

Bu sevgiye verdiğiniz emek çok büyük olabilir. Ancak kırgınlık, hayal kırıklığı, kendinize güvensizliğiniz hayatınızda kolay kolay silemeyeceğiniz yaralardır. Bunu unutmayın. Bunları gözden geçirin. Ve ona göre...

Ona tekrar güvenmek

Devam etmeye karar verdiniz diyelim. Yapabilecek misiniz? Ona tekrar güvenebilecek misiniz? Bazen insanlar bir hata yapar. “O da bir hata yaptı. Bir daha yapmayacak” diyebilyor musunuz? Bu hatanın ardından bu sorulara olumlu cevap veriyorsanız, ikinizin de bu ilişkide hatalarınızın olduğunu düşünüyorsanız, bunları onardıktan sonra böyle bir şeyi bir daha tekrar etmeyeceğinden eminseniz durmayın devam edin.

Siz ve gururunuz

Diğer alternatife gelince; Hayatınız boyunca ayaklarınız altına almadığınız gururunuz var ortada! Karşınızdaki adamı ne kadar severseniz sevin, siz bunu kabul edemezsiniz. Siz onunla bu hatayı bilerek yaşayamazsınız.

Unutmazsınız, unutamazsınız. Her şeyden önce; bir şekilde bu hata tekrar tekrar içinizde hayat bulur. O hiç bir şey yapmasa da, size bağlılıını kanıtlasa da bu hatayı aklınızdan çıkartmak çokzordur. Eğer böyle düşünen biriyseniz, eşyalarını toplayıp gitmesini isteyin ondan.[​IMG]

Eğer böyle yapmazsanız sevginiz içinizde işkenceye dönüşecek. Hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. En mutlu anınızda bile o aldattığı hali gözünüzün önüne gelecektir. Tüm bu karmaşanın içinde yaşamak ne kadar size göre?

Kapıyı açmak

Tüm bunları göz önünden geçirin. Boğazınızdaki düğümlenmeyi yutkunarak, göz yaşlarınızı silin. Siz hangi kadınsınız? Gururunu asla ayaklar altına almamış bir kadın mı? Yoksa sevgisini bir kalemde harcayamayacak, bunun için çabalayacak kadın mısınız?

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    allah kimsenin basian vermesin cok berbat bir duygudur eminim :S

3. CuKuLaTa

CuKuLaTa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Okuyunca bile tuhaf oluyo insan ya. Allahım kımseye yasatmasın bu duyguyu.

İhanete uğradınız ve aldatıldınız peki ya sonra.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuğbada ihanete uğradı

Tuğbada ihanete uğradı

ihlamurlar altinda `IHLAMURLAR ALTINDA` ADLI DİZİNİN GÜZEL OYUNCUSU TUĞBA BÜYÜKÜSTÜN’ DE İHANETE UĞRAYANLARDAN!.. Geçtiğimiz sezona damga vuran dizilerin arasında “Ihlamurlar Altında”da da vardı. Sevilen dizinin başrol oyuncularından Bülent İnal ile Tuğba Büyüküstün, dizinin çekimleri sırasında başlayan dostluklarını aşka dönüştürmüşlerdi. İkilinin aşkı dizi sürdükçe devam etti. Bir...
  2. Bebek arabası.. Peki ya sonra???

Bebek arabası.. Peki ya sonra???

Arkadaşlar teknoloji ilerledikçe hayatımızda alışık olduğumuzun çoğu şeyinde değiştiğini bazen bu değişenlere karşı bile hayretler içerisinde kaldığımızı görüyoruz Ve şu an benim hayretler içerisinde kaldığım bir an arkadaşlar sebebi ise bir bebek arabasının son aşama halini gördükten sonra yani brawo diyorum icat edene ve tasarlayana. İlk başta masum bir çocuk arabası gibi gördüğüm arabayı...
  3. peki ya sen?

peki ya sen?

Dilek olmak isterdim… Kayan bir yıldızın ardından tutulan. Armağan olmak isterdim… Bir çocuğun başucuna bırakılan. Gülücük olmak isterdim… Kollarını annesine açan bir bebekte. Nota olmak isterdim… Yazılmayı bekleyen bir aşk şarkısında. Nefes olmak isterdim… Neyzenin neyine üflediği. Kanat olmak isterdim… Özgürce uçan bi...r kuşta. Zeytin dalı olmak isterdim… Bir güvercinin gagasında....
  4. Survivor Nagehan ihanete uğradı

Survivor Nagehan ihanete uğradı

Tv 8 ekranlarının yarışma programlarından biri olan survivor da kıyasıya mücadele eden yarışmacılardan Nagehan, kocası tarafından ihanete uğradı. Şu sıralar olayın şokunu henüz atlatamayan Nagehan Karadere, yarıştığı sıralar kocasının başka bir kadına gönderdiği çıplak resimlerini ve videolarını öğrenince büyük bir şoka uğradı. Olayın ayrıntıları ile ilgili bilgiler ise şöyle; Survivor...

Sayfayı Paylaş