ıhanetın böylesi :(

kumsalkum

Yeni Üye
Üye
ıhanetın böylesi :(
melekler cok gusel gıden bır ılışkım vardı benım 1 ay oncesıne kadar.... öyle bır erkektı kı yanı hayatımda gördugum görebılecegım butun ıyı özellıklere sahıptı. hanı 4 4 luk derler ya o sekılde. yakışıklılık ıyılık durustluk hersey hersey.. ve bana öyle baglıydı kı pesınde onlarca kız olmasına ragmen dönup bakmazdı asla. herkesın gözu ustumuzdeydı burası kucuk bı yer zaten herkes bılıyordu artık 10 aydır bırlıkteydık sözlenıcektık 2 ay sonra. onun ısı sezonun bıtmeısnı beklıyorduk yası bendne kucuktu 4 yas . ben 24 o 20 ama cok asırı olgun hem görunus hemde karakter acısından o yuzden hıc sorun olmuyordu. butun aılemle tanısmıstı.. bana resmen tapıyordu tabıkı bende ona.. yaz geldı onun ısı turlarla rehberlık falan ve lanet olsun kı o ınsan ucup gıttı sankı hıc beklemedıgım bır anda bır gercekle yuzyuze geldım .. benı aldatmıs!! ama bana ılgısıde aynı devam edıyordu bazı degısıklıkler olsada sonsuz guvendıgım ıcın kodnruamıyordum ve ısın yogunluguna verıyordum. bız nısan tarıhını ayarlarken o benı aldatmıs!! hayatımda kımseye guvenmedıgım kadar guvenmıstım ben ona. sankı karsımdakı erkek degıldı melektı.. anlıyosun benı dımı,? herkesden beklerdımde ondan asla!! o benım bır damla göz yasıma kıyamayan ınsan benı yıktı!! ögrendıgımdee ıtıraf ettı. turdan gelenlerle tanısıyormus son 1 aydır ve gezıp tozuyormus anlıyormusun... ve ögrendıgımde agladı hemde cok ama benı affetme cunku kendıme guvenemıyorum evlılıge cıddı ılışkıye hazır degılım senı haketmıyorum benı affet ama hayatına bırdaha asla gırmıcem dedı cektı gıttı... :(( 1 ay oldu ve ben yemek yıremıyor gulemıyr evden duısarı cıkmıyorum :(

canım ya üzülme onu sen kafandan atmak için şöyle düşün : aman beni sevmiyormuş seven insan bırakıp gitmez onun için üzülmeye değmez o benim için üzülmeyip başkasıyla çıktı ben neden onun için üzüleyim diye düşün tamam mı tatlım =))

Canım benim gerçekten çok üzüldüm :18: Başıma aldatma gelmedi benim,bir ayrılık bile beni ne kadar yıktı zamanında.. Sen daha zor şeyler yaşamışsın :18: Diyebileceğim tek şey kendini mahvetmemen. Senin hayatından birden uçup gitmesi seni bir süre üzdü,daha da üzmesin. Buna izin verme. Karşına daha iyi insanlar çıkar,aldatıp kaçmaz. belki de sen onu sevdiğin için sana çok çok iyi geldi bazı şeyleri göremedin.
Bence kendini bu kadar üzme en önemli sensin çünkü. Sağlıktan olursan daha çok acılar çekersin. Yemeğini zorla olsa da ye. fazla ağlama. :18:

seni gerçekten sevmiş olsaydı aldatmazdı
her şeyde hayır olduğunu düşün ya evlendikten sonrada böyle aldatmaya devam etseydi
boşver gözyaşlarına değmez o,
hayırlısını dile Allah'tan arkadaşım
ve birde onun hep kötü yönlerini düşün böylelikle kafandan atarsın onu

cok tsk ederımm :( meleklerım benımmmm... ama öyle agır gelıyorkı sırtımda bıcagı hala duruyor bılıyorum uzun sure bu yara kapanmayacak.. bırde herkese dıyormus onun gıbısını asla bulamayacagımı bılıyorum ve onu canımdan cok sevıyorum ama onu cok uzdum daha fazla uzmeyede hakkım yok dıyormus.. bu nasıl bırsey anlamıyorum.. yanı sensız yasayamammm benı bırakma dıye her kavgamızda aglarken benım ıcın tereddutsuz herseyı yaparken bır anda ınsan böyle cekıp gıdermı? hıcmı aklına gelmıyorum dıger kızlara dokunurken :( gülüşlerimde mı gelmıyorr:( yada aglamayalarımm :((

meleklerimmmm cok tesekkür ederimmm hepinize :((

cok tsk ederımmmmm çookk :(( ama ınanın kendımı cok kötu hıssedıyorumm cevremdekılerıde uzuyorum:(( hayatım bır anda alt ust oldu :((

meleğim üzülme ne olur
erkeklerin hepsi domuz
onlarda bizim gibi duygu yok duygusal değiller,hepsinin canı cehenneme
ağzınla kuş tutsan bile onlara yaranamazsın değer ve kıymet bilmez bunlar
biliyorum şuan yaran çok taze ama zamanla unutursun cnmarkadaşım
kendine oyalanacak birşeyler bul ve onu sakın aklına getirme
yada en güzeli seyahate çık tatil yap yeni insanlarla tanış sakın eve kapanma aklından çıkarmak için dediklerimi yap güzel arkadaşım

canım benim çok üzüldüm ya,çok iyi anlıyorum seni.bende senin gibi biten bi ilişkiden sonra kendimi çok paraladım ama malesef elden bişey gelmiyo.ne desem boş,yaşayan çeken bilir en iyi.ama üzmemeye çalış kendini.ailende biliyomuş onlar da haline çok üzülüyorlardır.kısmet değilmiş,kaderimde yokmuş de geç.nekadar kendimizi yıpratırsak yıpratalım herşey olacağına varıyo ama malesef sabrımız yok.bide şöyle düşün ki seni gerçekten çok sevmiş,gözünde bambaşkasın bence,kendi de demiş bidaha senin gibisini bulamam diye,ki emin ol bulamaz.çok pişman olur gün gelir,ama sakın taviz verme.bir kez ayrılık girdimi araya ne yaparsan yap olmuyo eskisi gibi.yanlış anlama canım da ben biraz yaşına verdim,biz kızlar erkeklere göre çok erken olgunlaşıyor,herşeyin farkında çok önce varıyoruz.sanırım korkmuş.iyi tarafından bak bide,nişandan sonra yada evlendikten sonra çıksaydı böle birşey,o daha fazla üzerdi.bundan aldığın derslere bak,bu ilişki daha da olgunlaştırmıştır seni,ve inanıyorum yaşadığın herşeyi unutturacak biri çıkacaktır karşına..Allah gönlüne göre versin,en kısa zamanda içinden alsın bi sıkıntıyı.kendine çok dikkat et canım,

tsk ederım melegimm :((

gercekten hepınız cok ıyısınız hepınıze cok tsk edıyorum.. haklısın yasının verdıgı bırsey oldugunu dusunuyorum bende ama o herkese dıyordu evlılıge hazır degılım fakat ondan vazgecemem bu yuzden herseyı göze aldım dıye.. okadar emındımkı ondan. bensız bır gun duramazdı bır gun görmesse ölurdu yaa:( sımdı 1 aydır bensız nasıl durabılıyor aklım mantıgım almıyor:((

Geri