gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    968
    Ödül Puanları:
    113

İhbar bildirim süreleri

Konu, 'Pratik Bilgiler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ihbar süreleri 2011 ihbar süreleri 2011 süresi tazminatı İşyerinizde çalışan işçileri çıkartmadan hemen önce ihbar sürelerinin ne olduğunu bilmeniz gerekiyor. Zira bu süreler oranında kişiye ihbar tazminatının verilmesi gerektiğini unutmayın.
    İHBAR BİLDİRİM SÜRELERİ
    Hizmet Süresi 6 aydan az sürmüş işçi için 2 hafta
    Hizmet Süresi 6 aydan 1.5 yılı kadar sürmüş işçi için 4 hafta
    Hizmet süresi 1.5 yıldan 3 yıla kadar sürmüş işçi için 6 hafta
    Hizmet süresi 3 yıldan fazla sürmüş işçi için 8 hafta

İhbar bildirim süreleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ihbar

ihbar

Bir şeyi haber veren muhbiri görmek, fırsatçı ve alçak kimseye; Kendinin bir hususu haber verdiğini görmek, haber doğru ise hayra, yanlış ve yalan ise şerre delalet eder.
  2. ::::..Kendimi ihbar ediyorum.. ::::

::::..Kendimi ihbar ediyorum.. ::::

Bir dilin butun sozcuklerini kullansam, seni tarif edemeyecegimi biliyorum..Ulasilmaz oldun hep.. Dokunmak, hissetmek ve dolu dolu yasamak isterken seni..Kocaman bir yalnizlikti payimiza dusen.. Payima dusen her seyi erteledim. Erteleyemedigim bir sey vardi,, Sana benziyordu... Su olsan, dokundugumda bozulurdun..Bozulmayan bir seydin.Gidilecek bir yer olsan, sonu olurdu.Sonu olmayan bir...
  3. Hollanda-Bodrum uçağında ihbar

Hollanda-Bodrum uçağında ihbar

Hollanda'nın Rotterdam kentinden Bodrum'a hareket etmek üzere uçuşa hazırlanan bir uçak, yapılan ihbar üzerine uzun süre bekletildikten sonra boşaltıldı. Verilen bilgiye göre, Hollanda’nın Transavia şirketine ait uçak öğleden sonra Bodrum’a hareket etmek üzere yolcularını aldı. Bu sırada polise ihbar yapıldı ve uçağın kalkışına güvenlik gerekçesiyle izin verilmediği bildirildi. İçinde 110...
  4. İşten ayrılma bildirim süresi

İşten ayrılma bildirim süresi

işten ayrılma ihbar süresi işten ayrılma süresi bildirim işsizlik bildirimi bildirgesi vermeme cezası 2011 İşveren, hizmet akdi sona eren sigortalı işsiz hakkında hizmet akdinin sona erdiği tarihten itibaren 15 gün içinde 3 nüsha İAB düzenleyerek bu süre içerisinde, 1 nüshasını işyerinin bulunduğu yerdeki İŞKUR' a ulaşmasını sağlar, 1 nüshasını sigortalı işsize verir, diğer nüshasını da...

Sayfayı Paylaş