gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

ihlas süresi

Konu, 'I-İ' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Ihlas suresini rüyasinda okuyan veya okuyan bir kisiden dinleyen kimse, tevhid yoluna girerek günah islemekten kaçinir. Bir çocugu dünyaya gelir. Dünya ve ahirette kadir ve kiymeti büyük olur. Ömrü uzun, duasi makbul olur. Eceli yakin olup, imanla ahirete gider. Bir baska rivayete görede: Rüyada Ihlas süresini veya ondan bir parçayi okudugunu görmek; yüce Allah'i zikretmeye, duanin kabul olmasina, hakkin yardimina ve Ism-i Azama nail olmaya isarettir

ihlas süresi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kureys süresi

kureys süresi

Kureyş suresiBu sureyi rüyasinda okuyan veya okurken dinleyen kimse, düsman korkusundan emin olur. Dine hizmet eder. Çiktigi yolculuktan kazanç ve hayir elde ederek geri döner. Herkese iyilik etmek istedigi için halk tarafindan sevilir. Bir baska rivayete görede: Rüyada Kureys süresini veya ondan bir parçayi okudugu-nu görmek; halkin arasini islah etmeye, kolay rizka, muhtaçlan gözetip...
  2. inşirah süresi

inşirah süresi

Rüyada insirah süresini veya ondan bir parçayi okudugunu yahut kendi üzerine okundugunu görmek, rüya sahibinin hastaliklardan emin olmasina, kalbinin islam nüm ile pinidamasina, islerinin kolaylasmash na, üzüntü ve kederden kurtulmasina isarettir
  3. İhlas Armutlu Tatil Köyü

İhlas Armutlu Tatil Köyü

armutlu tatil köyü ihlas armutlu forum ihlas tatil köyü forum jeneratör İlçesi : Merkez İhlas Armutlu Tatil Köyü Oda Özellikleri: 1350 toplam apart, 6000 toplam yatak. Deniz, dağ manzarası var. Apart Detayları: Direk telefon, minibar, müzik, balkon, mutfak malzemesi, çay ve kahve makinesi, internet bağlantısı, uydu tv, digitürk, duş, küvet, wc, termal su. Bilgi: Merkezi klima ve...
  4. İhlas suresinin faziletleri nelerdir

İhlas suresinin faziletleri nelerdir

Selamlar.İhlas suresinin faziletleri hakkında bilgi almak, İhlas suresinin sırrını öğrenmek istiyorum ben.Teşekkür ederim.
  5. ihlas temizlik robotu kullananlar

ihlas temizlik robotu kullananlar

ihlasın temizlik robotunu almayı düşünüyorum bayağı bir yüksek geldi bana fiyatı alıp bir kenarada kaldırmak istemiyorum aranızda ihlas temizlik robotu alıp kullanan varsa sormak istiyorum nasıl memnunmusunuz almaya değecek bir ürünmü iyi temizlik yapıyormu tanıtım yapmaya geldiklerinde oldukça iyi temizlik yapıyor gibime geldi gerçekte de öylemi acaba

Sayfayı Paylaş