gebe
  1. ihlas

ihlas Forum Okuru

ihlas temizlik robotu kullananlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında ihlas tarafından paylaşıldı.

ihlasın temizlik robotunu almayı düşünüyorum bayağı bir yüksek geldi bana fiyatı alıp bir kenarada kaldırmak istemiyorum aranızda ihlas temizlik robotu alıp kullanan varsa sormak istiyorum nasıl memnunmusunuz almaya değecek bir ürünmü iyi temizlik yapıyormu tanıtım yapmaya geldiklerinde oldukça iyi temizlik yapıyor gibime geldi gerçekte de öylemi acaba

ihlas temizlik robotu kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Thomas temizlik robotu

Thomas temizlik robotu

thomas robot thomas temizlik robotu temizlik robotu forum çeşitleri şikayet Evlerin içindeki toz, bakteri gibi gözle görülemeyen zararlı maddelere karşı insanları ve özellikle küçük çocukları korumak ve hijyenik ortamlar oluşturmak çok önemli bir gereklilik. Yaşam alanlarında sağlıklı ortamlar hazırlamak için derinlemesine hijyen sağlayan Thomas temizlik robotu'nun sunmuş...
  2. Robot

Robot

Rüyada robot görmek bu günlerde ise aldiginiz bir kimseden istediginiz randimani alamadiginiz için islerinizin pek düzgün gitmedigine isarettir.
  3. Libelle Ev Temizlik Robotuyla Eviniz Mis Gibi Kokacak!

Libelle Ev Temizlik Robotuyla Eviniz Mis Gibi Kokacak!

libelle ev temizlik robotu, suya toz çekme özelliği, 2011, tanıtımı, fiyatı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Eğer astımınız,alerjiniz varsa mutlaka suya toz çeken süpürgelerden kullanmalısınız.Normal süpürgeyle süpürme işlemi yaparken aldığınız o toz kokusundan sonra temizlik robotu ile süpürme yapınca farkı çok iyi anlıyordunuz. Ben evimde...
  4. Buharlı temizlik robotu makinesi tercihiniz

Buharlı temizlik robotu makinesi tercihiniz

Buharlı temizlik makinesi kullanan hanımlar selamlar. Bende evime çocuklarımın daha hijyenik bir ortamda yetişmesi için almak istiyorum. Fiyat aralığı nedir ve sizler hangi markayı satın almamı bana önerirsiniz.
  5. Buharlı Temizlik Robotu Tavsiyeleri

Buharlı Temizlik Robotu Tavsiyeleri

buharlı temizlik robotu tavsiyeleri öneriler hangi marka hangisini almalıyım resimleri fiyatları ile ilgili bilgiler burada melekler Kimyasalların vereceği zararlardan uzak durmak ve hijyenik bir temizlik yapmak için artık buharlı temizlik var melekler :) Suyun 150 derecede kuru buhara dönüşmesiyle elde edilen buharlı temizlikle hem evinizde ki akarlardan kurtulacak,hem de masrafsızca ve...

Sayfayı Paylaş