gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ikea At Etli Köfteleri Satmak İstiyor!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Ikea At Etli Köfteleri Satmak İstiyor konusu hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, dünyaca ünlü ev dekorasyon mağazası IKEA, at eti içeren köftelerini İsveç'te satışa sunmanın yollarını aradıklarını açıkladı. IKEA Türkiye daha önce yaptığı bir açıklamayla kendi köftelerinde at eti bulunmadığını ifade etmişti. İşte haberin detayları...

Fransız haber ajansı AFP'nin haberine göre IKEA sözcüsü Ylva Magnusson, "Köfteleri mağazalarda kullanmanın yolunu arıyoruz. Ancak konu hakkında yetkililerle görüşmeler hala sürüyor" dedi.

Şirket köftelerin sağlık açısından hiçbir sorun teşkil etmediğini iddia ediyor.

Şubat ayında Avrupa'yı saran at eti skandalından IKEA da nasibini almıştı. Avrupa'nın birçok ülkesinde satılan köftelerde at etine rastlandığı ortaya çıkmıştı.

IKEA Türkiye ise köftelerinin at eti içermediğini açıklamıştı.

samanyolu

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    manyakmı ne bunlar ya koyun danaya kıtlıkmı girdi at eti satacaklarr ne yapacakalrını şaşırmışlar yav dışardan yemeyin yemek aman amannnn biz yedikçe bunlar daha bise hertürlü hayvanı yedirirler

3. *gülüs*

*gülüs* Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    163
    Ödül Puanları:
    43
    anamm millet valla ne edeceğini şaşırmış hem hayvan bakanlar inek kuyun elimizde kaldı der ağlarr bunlarda at eti yapıolar ne biçim yaa et yemediğime sewiniorum bunları okudukça hazırlar hep kötü hamburgerlerdede varmış at eti ne açıkladılar kendileri üstelik iğrenç adamlar

Ikea At Etli Köfteleri Satmak İstiyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. satmak istiyorum.. kızlar

satmak istiyorum.. kızlar

takılarımı satmak istiyorum takı satmak istiyorum havlu tasarımlarımı gümüş merhaba bende bir yada iki kez kullanılmış abiye kıyafetler var.sitenize üye oldum fakat kıyafetlerin satışı için yüklemeyi nasıl yapacağımı bilmiyorum. Konu hakkında nasıl bilgi edinebilirim. ayrıca ben takı tasarımı ile de ilgileniyorum.yaptıklarımı değerlendirmek istiyorum.sitenizde takılarımı satabilirmiyim....
  2. Etli Ekmek Tarifi istiyorum

Etli Ekmek Tarifi istiyorum

Merhaba aranızda acaba etli ekmek yapmayı bilen var mı varsa lütfen bana yapılışını detaylı bir şekilde yazsın kesinlikle Etli Ekmek Tarifini öğrenmem lazım.
  3. Etli Fırında Patates tarifi istiyorum

Etli Fırında Patates tarifi istiyorum

Merhaba arkadaşlar ben sizden Etli Fırında Patates tarifi istiyorum geçenlerde bir tanıdığın evine yemeğe gittik orada yedim dehşetti bende öğrenirsem yaparım:)
  4. Etli Özbek Pilavı tarifi istiyorum

Etli Özbek Pilavı tarifi istiyorum

Kızlar aranızda Özbek asıllı olan var mı yok mu bilmiyorum ama ben Etli Özbek Pilavı tarifi istiyorum bu pilavın tarifini bilen lütfen benimle paylaşsın yapılışını
  5. Etli Patlıcan Yemeği tarifi istiyorum

Etli Patlıcan Yemeği tarifi istiyorum

Selam arkadaşlar ben sizden Etli Patlıcan Yemeği nasıl yapılır diye tarif bilgilerini benimle bir zahmet paylaşmanızı rica ediyorum. Şimdiden Etli Patlıcan Yemeğinin yapılışı için çok tşkler.

Sayfayı Paylaş