gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

İkea İle Tarzınızı Belirleyin

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Dünyaca ünlü ev dekorasyon markası olan İkea, şimdi bizlere tarzımızı belirlememiz için harika bir çalışma yapmış... Ben uyguladım ve tarzımı buldum;

İşte benim tarzım;

Sizde Stilinizi bulun kızlar =)

Tıklayın... =)

19bjk03 bunu beğendi.
  2. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
  3. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113

:deli: buda benim teşekkürler şulem :kiss:

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    İskandinav + Modern ve orjinal bir hatunmuşum ben kırmızı tadında bir tarz wuu mükemmelim ayol...

5. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0

6. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    bende country-dengeli çikti ...tsk...keyifli bir test...benim meslegim mobilya magzasinda... ama ikea degil! benim ki de micasa.ch

7. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

bnde gırmedı sıteye ama nese ikea güzeldir:):)

İkea İle Tarzınızı Belirleyin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Derimod Shoes İle Tarzınızı Baştan Yaratın...

Derimod Shoes İle Tarzınızı Baştan Yaratın...

derimod ayakkabı fiyatları derimod fiyatları modelleri ayakkabı modelleri botlar Sezonun gözde modelleri "Oxford" diye adlandırılan maskülen izler taşıyan bağcıklı modeller ve bilekte sona eren botlar. Platformlar da bu kış da aynen devam ediyor. Sezonun moda renkleri ise yine siyah ve çikolata tonları ile gold , gümüş , bronz ve kurşuni gri tonlar. Rugan ve parlak krokolardan...
  2. mdf italyan mobilya ile tarzınız değişsin

mdf italyan mobilya ile tarzınız değişsin

italyan mobilya ıtalyan mobılya italya mobilya mdf mobilyalar mdf ev;yaşadıgımız,kişiliğimizi,hatta tarzımızı yansıtan sıcak yuvamız... onu güzelleştirmek yenilemek ilgilenmek bizim görevimiz sayılır :) bu görevde yenilikçi olmamız yeniliklere açık olmamız önemli tabii sizlere bir tavsiye italyan tasarımlara da bir gözatın derim MDF'nin kataloguna bir göz atın yuvanız değişsin.......
  3. Dekoratif kitap tutucular ile tarz yaratın

Dekoratif kitap tutucular ile tarz yaratın

Kitap tutucu modelleri Kitaplık modelleri Malesef kütüphanem yok. Çok güzel kitaplık modelleri var ama kitaplık koyacak yerim yok. Bende acaba tv üniteme kitapları koysam mı diye düşündüm. Tv ünitemin rafıda çok geniş. Kitapları koyup bu dekoratif kitap tutucularını sağa ve sola koyarsam şık bir görüntü elde edebilirim.
  4. İkea Bahçe Mobilyaları ile Gelen Konfor

İkea Bahçe Mobilyaları ile Gelen Konfor

İkea kalitesi senelerin birikimi ile sizlerde yüz güldürücü sonuçlar yakalamanıza yardımcı olacak markalar olarak hayatınızda daima varlığını korumaktadır. İkea ile 2016 sezonunda hayatınıza anlam katıcı değişim rüzgarlarına başlangıç yapma arzusu içerisinde iseniz İkea bahçe mobilyaları kullanımı tercihinde bulunarak hoş görünümler yakalayabilirsiniz. Son derece şık, fonksiyonel, bahçede...
  5. İkea mutfak modelleri ile şık mutfak görünümleri

İkea mutfak modelleri ile şık mutfak görünümleri

İkea her sezon birbirinden şık mutfak modelleri ile mutfak dekorasyonlarında göz alıcı görünüm zenginliğine davetiye çıkarabilmektedir. İkea'nın hazır mutfak modelleri üzerinde gerçekleştirdiği zengin görünüm için hazırladığım resim galerimdem faydalanabilirsiniz. İkea yeni sezon hazır mutfak modelleri koleksiyonundan faydalanarak en doğal görünümlü mutfakları evinize davet edebilirsiniz....

Sayfayı Paylaş