gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ikea'nın Rakibi Conforama Türkiye'de!

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ikeanın rakibi, conforama türkiyede, fransız, ev eşyası firması, geliyor, ile ilgili bilgiler burada melekler

Ikea'nın rakibi Fransız markası Conforama ,Türkiye'de faaliyete geçecek melekler..

Fransız marka Conforama İstanbul’da şirket kurdu.Conforama Türkiye artık burada.
    Konforama fransa artık Türkiyede sizler için sevgili melekler..:)

Fransız ev eşyası firması Conforama İstanbul’da şirket kurdu. İlk etapta mobilya ve dekorasyon ürünleri satacak firma, daha sonra elektronik perakendeye de girecek.

Türkiye, genç ve dinamik nüfusuyla uluslararası perakende zincirlerinin ilgisini çekmeye devam ediyor. Para Dergisi’nin haberine göre Fransa merkezli perakende zinciri Conforama da Türkiye’ye gelme hazırlıkları yapıyor. Fransız firma geçen hafta Türkiye’ye giriş için ilk resmi adımını attı ve ‘Conforama Dekorasyon ve Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ unvanıyla şirket kurdu.

2. yeşilelma

yeşilelma Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    ya böyle açıyolar sonrada kendi yerli firmalrımız zarara ugruyor....benim için şahsen yerli firmalar şube açtımı daha mutlu oluyorum yabancıları zengin etmektense, türkler kazansın...:)

Ikea'nın Rakibi Conforama Türkiye'de! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. romeonun rakibi hamidooooooooo

romeonun rakibi hamidooooooooo

romeonun şarkısı Bu Sözler Hande Yenerin Romeo Şarkısına İthafen Yazılmıştır; Köy Hiç Yok Gibi Uzak Kasımdan Soğuk Gibi Sürüyü Otlatıyordum Yalnızdım Tezekler Çimenler... Sonra Sen Geldin Arasından İneklerin Pala Bıyıkların Vardı Şalvar Giymiştin Dedinki Ben HAMİDO Gerçek Sürünün Çobanı Hanımlık Bitti Topla Pılını Pırtını Kavga Eder Söver Bana HAMİDO HAMİDO Sabaha Kadar Kucaklar Beni HAMİDO...
  2. Rakip

Rakip

Bir rakibiniz olduğunu gördüyseniz, yanlış attığınız adımlardan dolayı zarara uğrayayacağınız anlamına gelir. Rakibi yenerse kişinin bir engeli aşacağına, yenilirse ise değer verdiği birşeyi başkasına kaptıracak demektir.Yanlış attığınız adımlardan dolayı zarara uğrayacaksınız.Yanlış attığınız adımlardan dolayı zarara uğrayacaksınız.
  3. Fındıkta rakiplerimizin sayısı arttı

Fındıkta rakiplerimizin sayısı arttı

Fındıkta, sadece iç piyasa dinamikleri gözetilerek belirlenen fiyatların oluşturduğu teşvik etkisi nedeniyle, ülkemiz ile benzer iklim yapısına sahip ülkelerde bu ürünün dikiminin hızla arttığı bildirildi. Türkiye’nin komşuları Gürcistan ve Azerbaycan başta olmak üzere başlayan fındık dikim furyasına Güney Amerika ülkeleri de katıldı. Arjantin’de yapılan deneme üretimlerini takiben...
  4. m3'un japon rakibi....

m3'un japon rakibi....

Ülkemizde pek bilinmese de Toyota’nın prestij markası olan Lexus, özellikle ABD pazarında Mercedes, BMW gibi üreticilerle kafa kafaya rekabet ediyor. Bu rekabet gerek lüks, gerek spor otomobil sınıflarında yaşanıyor. Spor sedan sınıfında BMW’nin M kodlu, Mercedes’in AMG kodlu bilindik modellerine karşı Lexus’un silahıysa IS-F. Bu otomobil şişkin motor kaputu, çıkıntılı marşpiyeleri ve...

Sayfayı Paylaş