gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

iki alyans

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

haziran akşamları bir ömrüm daha olsaydı uğruna vermezmiydim iki alyans iki alyans resimleri resmi
    Bir rüzgar gibi geçti Ellerinde gençliğim

Bir ömrüm daha olsaydı
    Uğruna vermez miydim?

Eski bir yalandı o "Aşk" denilen masaldı..
    Hiç çıkmıyor aklımdan hiç haziran akşamları...
    Eski bir yalandı o "Aşk" denilen masaldı...
    Dilimizde aldı şimdi bir "ayrılık şarkısı"...

Bilmezler nasıl sevdk aşkım...
    Bilmezler nasıl yandık...
    Hani durmaz dönerdi dünya,
    Biz "deli sevdalıydık"...

Hani yıldızlar şaitti,
    Neden görmezler artık?

Kaderle bağlı "iki alyans"
    Bilmezler biz "Ayrıldık"...

**alıntı**

2. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: iki alyans
    teşekkürler...

iki alyans konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alyans

Alyans

Nişan yüzüğü evlenmeye, evlada, mala delalet eder. ( Ayrıca Yüzük maddesine bakınız.)Rüyada alyans taktigini görmek, bekar ise evlenecegine, evli ise bir çocugu olacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Bir baska rivayete göre ise ; Rüyada parmagina alyans taktigini veya satin aldigini gören kimse, bekar ise bir müddet daha evlenmemesine, evli ise esi ile arasinin açilmasina isarettir....
  2. İki Alyans

İki Alyans

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Alyanslar

Alyanslar

kalın alyanslar Çok şık alyanslar kızlar her zevke uygun tarzda var evlenecek olanlar burdan fikir alabilirler:):)
  4. YüceL Arzen -İki alyans

YüceL Arzen -İki alyans

alyansla ilgili sözler alyans ile ilgili sözler alyans ile güzel Gerçekten harika sözler ve müthiş bir yorum.Hepinize dinlemeyi tavsiye ediyorum:):)İşte o güzel sözler... YüceL Arzen -İki alyans Bir rüzgar gibi geçti ellerinde gençliğim Bir ömrüm daha olsaydı ah uğruna vermezmiydim… Eski bir yalandı aşk denilen masaldı! Hiç çıkmıyor aklımdan! Hiç… Haziran akşamları… Dilimizde kaldı şimdi bir...

Sayfayı Paylaş