gebe
  1. egemm

egemm Forum Okuru

iki aşık birbirine kavuşurmu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında egemm tarafından paylaşıldı.

Iki aşık birbirine kavuşurmu,kavuşursada bunun adı aşk olurmu?

2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Kavuşur tabi neden kavuşmasın kiiii Aşk olur adı hatta double aşk olur ;);)

iki aşık birbirine kavuşurmu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşık

Aşık

Bu kemiği görmek kadına, Bu kemikle oynamak batıl söz söylemeye, bu oyunda birini yenmek o kimseye galip gelmeye, Birtakım aşıkların yanında olduğunu görmek bakire kızlarla evlenmeye delalet eder.Rüyasında aşık olduğunu gören bir kimse bekar ise bir süre sonra gerçekten aşık olacak demektir. Evliyse, kişiyi hayata bağlayacak önemli bir neden ortaya çıkacak demektir.Asik görmek, bir is...
  2. ikiz

ikiz

rüyada ikiz bebeğe hamile olduğunu görmek rüyada doğurduğunu görmek bebek doğurduğunu erkek bebek hamile olduğunu Birbirinin aynı şeyleri görmek ziyade sevince, İkiz kardeş görmek, başarı şansı eşit olan iş ve teşebbüslere yahut din ve dünya işlerini dengeli yürütmeye delalet eder.Rüyada ikiz çocuğu olduğunu görmek işinizde küçük bir başarı kazanacağınıza yorumlanır. Rüyada ikiz görmek...
  3. aşıklar için birbirinden güzel nickler

aşıklar için birbirinden güzel nickler

sıkılma sözleri sıkılma nickleri sıkılmak ile ilgili sözler sıkılmakla ilgili nickler sıkılmakla sözler Baş olanlar övünmesin ne gelirse başa gelir. Dizler yere değer ama, baş gelirse taşa gelir. doğduğun gece yeryüzüne ılık bir yağmur yağmaya başlamış yağmur yağacağından değil ya senin gibi bir meleği kaybettikleri için ağlamış...... bir elinde bağlama kömür gözlüm ağlama ben buralı...
  4. İki aşık ve ben:)

İki aşık ve ben:)

Üniversitede okuyordum aynı zamanda da çalışıyordum part time, benden hoşlanan biri vardı iş yerinden ve bir iki defa beraber kahve içmeye gitmiştik, sonra beni birgün konsere davet etti. gittim orda başka bir arkadaşı da vardı ve bizim arkadaşıyla aramızda birşeyler başlar gibi oldu, gizli gizli bakışmıştık gece boyunca, ben ortada ve etrafımda iki erkek vardı o gece:) ikisinin de ilgisinden...
  5. İki Bilgisayar Birbirine Nasıl Bağlanır ?

İki Bilgisayar Birbirine Nasıl Bağlanır ?

Bu konu; iki bilgisayarı birbirine bağlama yolları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz bu sayfamızda sizlere iki bilgisayarın hangi yollarla birbirine bağlanacağı konusunda ayrıntılı bilgiler vermek istiyoruz sizlere... Ethernet Kartıyla; Günümüzde Ethernet kartı olmayan bilgisayar yok denecek kadar azdır. Zaten olmasa bile fiyatları oldukça...

Sayfayı Paylaş