gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

iki ayda nasıl zayıflarım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

nasıl zayıflarım forum 2 ayda nasıl zayıflarım 70 kiloyum dışarda spor felan yapa mıyorum 2 ayda kilo vermem gerekiyo şuan 70 kg yim 55kg ye nasıl inerim lütfen yardımcı olunuz

2. simeli

simeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    0
    canim en iyi sey yediklerine dikkat etmen 2 ay icinde disini SIKARAK sebze, meyve turu seyleri yiyebilirsin aksamlari corba icebilirsin belki bir faydasi olur!

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

suskunnnn

keşde bilsem bende aynı durumdayımmm..

4. deniz <3

deniz <3 Forum Okuru

Bak canım ya diyet yapacan ya da iki ay boyunca hiç ama hiç yemek yemicen bence benim dediğimi yaparsan iki ayda en az iki kilo bile verirsin ama hiç yemek yeme <3 <3 <3 <3 <3 <3 yemezsen zaten dediklerim bir bir olur ben kaç kişiye böyle yaptırdım da işe yaramadı hepsinde ama hepsinde formulum tuttu yaa sende dene denemekten zarar çıkmaz beee tmm mıı sen bir dene denemekten zarar çıkmaz <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

iki ayda nasıl zayıflarım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasıl zayıflarız

Nasıl zayıflarız

nasıl zayıfladınız nasıl zayıflarız zayıfladın ne yaparsak zayıflarız nasil zayiflariz Kilolarından memnun olmayanlar, aşırı kilolardan kurtulmak için büyük çabalar sarfederler.Bu uğurda aç kalanlar mı dersiniz, yarı tok kalanlar mı vs vs... Kimi zaman bu çabalar sonucunda kilo veririz, peki nasıl veriyoruz. Vücudumuz nasıl kilo kaybediyor biliyor musunuz? Sevgili Melek'ler, gelin hep...
  2. emziren anneler nasıl zayıflar?

emziren anneler nasıl zayıflar?

emziren anneler nasıl zayıflar emziren anneler nasil zayiflar anne nasıl zayıflar anne nasil zayiflar süt veren hanımlar hep derler emzirirken diyet yapmayın diye ama insanın çok morali bozuluyor yaa.. emzirirken diyet yapan var mı? yada diyet demeyelim de sağlıklı kilo verme diyelim.. ben doğumda baya kilo verdim bebeğim 3 aylık oldu.doğumda verdiğim kilodan başka kilo vermedim almadım da.
  3. Giysilerle Nasıl Zayıf Görünebilirim ?

Giysilerle Nasıl Zayıf Görünebilirim ?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Nasıl Zayıf Görünebilirim?

Nasıl Zayıf Görünebilirim?

Bu sayfa; Nasıl Zayıf Görünebilirim konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, fazla kilolarla başı dertte olanlar için harika önerilerle karşınızdyız. Elbette ki öncelikli olarak sağlığınız için tavsiyemiz ivedilikle fazla kilolarınızdan kurtulmanız. Ancak bu süreç içinde de aynalarla küs kalmanız gerekmiyor. Bazı giyim hilelerini bilerek ve ona göre giyinerek, siz de zayıf...
  5. Bebeğim zayıf nasıl kilo alabilir ?

Bebeğim zayıf nasıl kilo alabilir ?

Bir çok anne nin yakındığı ve üzüldüğü durumlardan biride bebeğinin zayıf olması.Bebeğiyle aynı ayda olanlarla kıyaslama yapan anne bebeğinin neden kilo alamadığını merak eder ve kaygılar yaşar.Bebeğim neden zayıf,bebeğim neden kilo almıyor ? Bizde annelerimizin bu sorularına kulak verip kaygılarını azaltmak adına araştırma yaptık .Zayıf bebekler nasıl kilo alır tüm detaylar yazımızın devamın...

Sayfayı Paylaş