gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

iki çocuğu olanlar bakabilir mi ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Biri 8 aylık biri 3 yaşında iki çocuğum var ve onlarla dışarı çıkmak tam bir facia. Ama hava alsınlar istiyorum ve ben de sıkılıyorum artık evde. Kendi arabam var ancak arabadan inince nasıl zaptedebilirim bilemiyorum.İki çocuklu anneler bana yardım edin siz ne yapıyorsunuz ?

iki çocuğu olanlar bakabilir mi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. içi hala çocuk olanlar

içi hala çocuk olanlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Çocuğu olanlar okusun !!!!

Çocuğu olanlar okusun !!!!

Yorum yok!!! Bir gün susmayı öğrendim. Öyle bir sustum ki belki sonsuza kadar susacaktım. Çünkü susmak benim küçücük dünyamda babamla kurduğum iletişim tarzıydı. Babam akşamları eve yorgun dönerdi. Ben bütün gün evde sıkılır onungelişini iple çekerdim. Daha o kapıdan girer girmez boynuna atılır onunla oynamak isterdim. Babamsarılır, öper sonra da, hadi odana git, derdi. Yemek...
  3. Bir elmanın iki yarısı olanlar

Bir elmanın iki yarısı olanlar

engin akgün gamze özçelik gelinlik murat yıldırım ve eşi murat yıldırım ve eşinin düğün fotoğrafları gamze özçelik düğün Ünlülerde elbet kendi denklerini bulunca evleniyorlar hatta çocuk sahibi olup mutluluklarına mutluluk katıyorlar... onlardan Bir kaçı.. Ceyda Düvenci- Engin Akgün Daha önce mutsuz bir evlilik geçiren Ceyda Düvenci'nin kendisinden yaşça küçük olan Ama sonunda Düvenci,...
  4. Kahve falıma bakabilir misiniz?

Kahve falıma bakabilir misiniz?

Kızlar merhaba,şu sıralar çok mutsuzum. Anlayan varsa kahve falıma göz atabilir mi lütfen ? :hıms: Teşekkür ederim şimdiden...
  5. İkiz gebeliği olanlar belirtileriniz nelerdi?

İkiz gebeliği olanlar belirtileriniz nelerdi?

Çoğul gebelikler içinde en sık görülen ikiz gebeliklerdir. İkiz gebelikler doğal yollar ile oluşmuş her 80 gebeliğin 1’inde gerçekleşmektedir. Bu oran gebelik için ilaç tedavisi alanlarda ve özellikle de tüp bebek çalışmalarında daha da artmaktadır. İkizler tek yumurta ikizleri (monozigotik) ve çift yumurta ikizleri (dizigotik) olarak ikiye ayrılır. Monozigotlara "eş (identik)",...

Sayfayı Paylaş