gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

İki çocuk bir odayı nasıl paylaşır?

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Çocık odası dekorasyonu İki çocuk için çocuk odası
    Bizim henüz çocuğumuz yok. Bir tane çocuk için evimde bir oda var ama ya ikinci çocuk için. Ya birlikte kalacaklar ya da oturma odamı iptal edip çocuk odası yapacağım. Bu çocuk dekorasyonu nu çok beğendim. İki çocuk için çok ideal bir dekorasyın olmuş bence. buyrun meleklerim çocuk odası dekorasyon örneği;

İki çocuk bir odayı nasıl paylaşır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocuk odasını nasıl aydınlatmalı en doğrusu burda

çocuk odasını nasıl aydınlatmalı en doğrusu burda

Çocuk odalarında kullanılan lambalarda beyaz yerine sarı ışık kullanımı uzmanlarca önerilen bir seçim oluştururken spot ışıklar tercih edilen uygulamalar arasında değildir. Merkezi noktada yer alan bir tavan aydınlatması genel olarak odanın ışığını sağlayabilme açısından yeterli olsa da bunun dışında yatak başında bir aplik ve çalışma masasında kullanılabilecek bir çalışma lambası ileri ki...
  2. Çocuk Odaları Nasıl Yerleştirilmeli

Çocuk Odaları Nasıl Yerleştirilmeli

İçimizde büyüyen bizden parçanın o bitmek bilmeyen 9 aylık mücizevi maratonunda zaman nasılda hızlıca akıp gidiyor. ultrasonda gördüğümüz kalp atışlarıyla ya da karnımızdaki ufacık hareketleriyle aslında sadece varlığını duyduğumuz andan itibaren bile mutluluk hormonlarımızı coşturan, geçmek bilmeyen zamanlardaki özlem dolu günlerin sonunu sabırsızlıkla beklerken, içimizden o melek için...
  3. İki çocuk bir odayı nasıl paylaşır.

İki çocuk bir odayı nasıl paylaşır.

İki çocuk için yatak odası çocuk odası dekorasyonu Gerçi bizim daha çocuğumuz yok ama odamız küçük iki çocuğu nasıl sığdıracağım diye şimdiden düşünmeye başladım. Birde ikiz bebekler olursa vay ki vay:) sizinde iki çocuğunuz varsa yerinizde darsa iki çocuk için yatak odası dekorasyon fikirlerine gö atın meleklerim.
  4. Dört çocuk bir odayı nasıl paylaşır?

Dört çocuk bir odayı nasıl paylaşır?

dört yataklı çocuk odası ikiz çocuk odası dekorasyonu 2 tane çocuğa bile bakmanın zor olduğu dönemde dört tane çocuğa nasıl bakılır bilemiyorum ama yinede fikir vermek amacıyla dört yataklı çocuk odası dekorasyon örneklerini sizinle paylaşıyorum. Çocuk odası örnekleri size fikir verebilir.
  5. Dört çocuk bir odayı payaşırsa

Dört çocuk bir odayı payaşırsa

dört yataklı çocuk odası çocuk odası dekorasyonu Çocuk odası dekorasyonu ile ilgili farklı bir örnekle karşınızdayız. Bu dört yataklı çocuk odası, dört çocuk bir odayı nasıl paylaşır buna çöz güzel bir örnek oluşturuyor. Kullanılan rengin canlılığı da odaya oldukça uyum sağlıyor.

Sayfayı Paylaş