gebe
  1. cücük

cücük Forum Okuru

iki dakikalik sabah sporu

Konu, 'Egzersizle Zayıflama' kısmında cücük tarafından paylaşıldı.

Meleklerim sabahlari sadece iki dakika sporla metabolizmanizi hizlandirmaya ne dersiniz? Cok basit, sabah uyandiktan sonra birsey yemeden iki dakika boyunca ip atlamak. inanin hemen dinc olacaksiniz ve gün boyunca hareket etme isteginiz cogalacak. Buda kilo vermenizde yardimci olacak size...

Tecrübe edilmistir.....

CeMoŞ ve esgiii bunu beğendi.
  2. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    çok ilginç denicem bütüüün gün miskin tosbalar gibiyim benim koca diycek kafayımı yedin her sabah yataktan fırlayıp ip atlamaya başlıyoruz falan :D

3. cücük

cücük Forum Okuru

valla benimkisi bana güldü ilk kez gördügünde, ama ben git gide dahada uzun atlamaya basladim. Kendimi cok iyi hissediyorum.

4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    kıss ben bu kilolayla ip atlarsam aşağı komşu yukarı çıkar hahahaha ayy inş. bahçeli bir eve geçsemde her sabah atlasam ipp :D:D

5. cücük

cücük Forum Okuru

bendede hafiften güm güm ediyorda, ben antrede atliyorum

6. elossa

elossa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten işe yarıyor mu?

iki dakikalik sabah sporu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hz. Peygamber'in, Sabah Namazından Önceki iki Rekata Önem Vermesi

Hz. Peygamber'in, Sabah Namazından Önceki iki Rekata Önem Vermesi

Yazar Muhammed Yusuf Kandehlevi, Hayâtû's Sahâbe 12.Haz.2006 Hz. Peygamber sabah namazından önceki iki rekat sünnete verdiği önemi hiçbir nafileye vermezdi (1). Hz. Peygamber'in sabah namazından önceki iki rekat sünnete koştuğu gibi, hiç bir hayır işe koştuğunu görmedim(2). Hz. Peygamber öğleden önceki dört rekâtla sabahtan önceki iki rekâtı terketmezdi (3). Bilâl şöyle anlatıyor: Hz....
  2. Spor

Spor

Her türlü spor etkinliği müsabaka türünden olursa dargınlık ve kırgınlığa, döğüş ve kavgaya, Tek başına ya da toplu halde, beden eğitimi ve eğlence amacıyla yapılan spor sulh ve barışa, hastalıktan kurtulmaya delalet eder.Rüyada spor yapmak, o kimsenin sağlığının iyi olduğuna ve uzun ömre işarettir. Rüyasında spor yapan kişinin sağlık durumunun iyi olduğuna ve uzun ömürlü olacağına yorumlanır....
  3. Coşkun Sabah - Okyanus mu İki Şehrin Arası?

Coşkun Sabah - Okyanus mu İki Şehrin Arası?

okyanusmu iki şehrin arası okyanusmu iki şehrin arası notası okyanus nota okyanus mu nota İlkbahara bekle beni demiştin Hiç mi orda kış baharı bulmuyor? Düşlerin mi yoksa sen mi değiştin? Ayrılıktan aşka sıra gelmiyor Okyanus mu iki şehrin arası? Kaç saatlik yol ki şunun şurası? O verdiğin ümitlerin süresi Her nedense bitmek nedir bilmiyor Gün kavuştu, ikindiye vakit dar Bir öpüşten,...
  4. Survivor Nihat Doğan'dan sabah sporu videosu

Survivor Nihat Doğan'dan sabah sporu videosu

survivor nihat doğan survivor nihat doğan video survivor nihat doğan, sabah sporu, video, görüntüleri, videoları, görüntüleri, haberleri Nihat Doğan, Survivor'da da yine popileritesini koruyor ve bende dahil olmak üzere herkesi ekran başına kitliyor. Nihat'ın sıkı takipçilerinden biri oalrak, internete henüz yeni yani az önce düşmüş olan, Nihat Doğan'ın sabah sporu videosunu sizlerle...
  5. spor

spor

türkiyede yüzme hakkında bilgi

Sayfayı Paylaş