gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

İki doğa olayı birlikte olursa ?

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Son düzenleme: 19 Kasım 2008
  2. deniz_25710

deniz_25710 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İki doğa olayı birlikte olursa ?
    resimler nerde:d045:

3. dionisya

dionisya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İki doğa olayı birlikte olursa ?

sanırım hortum ve yıldırımlar değil mi ilginç ve güzel

İki doğa olayı birlikte olursa ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayatımızda olan iki şey...

Hayatımızda olan iki şey...

İki şey insanı “nitelikli insan" yapar: İradeye hakim olmak. Uyumlu olmak. İki şey ekstra değer katar: Hitabet ve diksiyon eğitimi almak. Anlayarak hızlı okumayı öğrenmek İki şey geri bırakır: Kararsızlık. Cesaretsizlik İki şey kaşif yapar: Nitelikli çevre. Biraz delilik İki şey ömür boyu boşa kürek çekmemeni sağlar: Baskın yeteneği bulmak. Cidden sevdiğin işi yapmak. İki şey başarının...
  2. İkiz Gebelik Nasıl Olur

İkiz Gebelik Nasıl Olur

İkiz Gebelik Nasıl Olur Hiç düşündünüzümü iki gebelik nasıl oluyor diye ben merak ettim de birazcık :D
  3. ölü olan ikiz bebekler

ölü olan ikiz bebekler

Merhaba arkadaşlar yeni katıldım 7aydır ikinci çocuğu istiyoruz bi kızım var 3yaşında ben rüyaya niyetli yattım yani rabbim hayırlı bir evlat vereceksen rüyamda malum et diye ve gördüm kayinvalidem hamile ikiz kızlara ama bebekleri doğmuş ölmüş o bebekler için mevlüt veriyoruz bebeklerin ölüleri kundakta bir masanın üstünde mevlütte. Gidiyorum ve bebeklerin ölü olduğunu görüyorum sonra arkamı...
  4. İkiz gebelik nasıl olur?

İkiz gebelik nasıl olur?

ikizlere nasıl hamile kalınır,ikiz hamilelik nasıl olur,ikiz hamilelik nasıl oluyor,ikizlere gebe kalmak,ikiz gebelik hakkında bilgiler Dünyanın en güzel varlıkları olan bebekleri görüp de mutlu olmayan var mıdır? Gülmeleri, ağlamaları, sevinçleri, kahkahaları her bir davranışı ayrı bir olaydır. Bir de bunu ikiye katlandığını düşünün. Evet ikizlerden bahsediyoruz. Ebeveynleri için büyüme...
  5. İkiz gebeliklerde doğum kontrolü nasıl olur?

İkiz gebeliklerde doğum kontrolü nasıl olur?

ikiz bebek doğumu söz konusu olduğunda başta Amerika olmak üzere tüm gelişmiş ülkelerde sezeryan yöntemi ile doğum oranı çok daha fazladır. Çünkü ikiz bebek doğumları risk taşıyan doğumlardır ve be nedenle normal doğum fazla tercih edilmemektedir. Son yıllarda tüp bebek uygulamalarının sayısı bir hayli artmıştır. Tüp bebek uygulamalarında ikiz gebelikler yaygın olarak görülür ve bu...

Sayfayı Paylaş