gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İki ismi olan illerimizi yazın

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Geçen gün yarışmada sordu.İki ismi olan illerimiz hangileri ?Cevabı kaçırdım da..:S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Kocaeli - izmit Sakarya - Adapazarı
    Mersin - İçel
    Hatay - Antakya

İki ismi olan illerimizi yazın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayatımızda olan iki şey...

Hayatımızda olan iki şey...

İki şey insanı “nitelikli insan" yapar: İradeye hakim olmak. Uyumlu olmak. İki şey ekstra değer katar: Hitabet ve diksiyon eğitimi almak. Anlayarak hızlı okumayı öğrenmek İki şey geri bırakır: Kararsızlık. Cesaretsizlik İki şey kaşif yapar: Nitelikli çevre. Biraz delilik İki şey ömür boyu boşa kürek çekmemeni sağlar: Baskın yeteneği bulmak. Cidden sevdiğin işi yapmak. İki şey başarının...
  2. İki yüzlü yazı :)....

İki yüzlü yazı :)....

canınız sıkılıyosa yüzünüzde tebbesüm uyandıracağım bi yazıyı sizlere sunuyorm. Alttaki yazıyı önce düz okuyun Sonra da yalnız siyah satırları okuyun Hatun! Bu ne rezalet? Bulaşık yıka- mamışsın daha! Sonra, akşam banyomu yap- mam için su ısıtmamışsın! Ayrıca yemek de hazır değil! İyi bir kadın; beyinin yemek- lerden ne istediğini bilmeden, ne yapa- cağına böyle karar...
  3. ölü olan ikiz bebekler

ölü olan ikiz bebekler

Merhaba arkadaşlar yeni katıldım 7aydır ikinci çocuğu istiyoruz bi kızım var 3yaşında ben rüyaya niyetli yattım yani rabbim hayırlı bir evlat vereceksen rüyamda malum et diye ve gördüm kayinvalidem hamile ikiz kızlara ama bebekleri doğmuş ölmüş o bebekler için mevlüt veriyoruz bebeklerin ölüleri kundakta bir masanın üstünde mevlütte. Gidiyorum ve bebeklerin ölü olduğunu görüyorum sonra arkamı...
  4. En çok yapılan yazım hataları!

En çok yapılan yazım hataları!

Günlük hayatta kullandığımız, işittiğimiz birçok kelime var. Bunlardan bazıları sıklıkla yanlış kullanılıyor. En çok yapılan yazım hatalarını sizler için derledik. Mesela, “şarj” kelimesi. Yükleme anlamına gelen bu kelime çoğu zaman yanlış bir kullanım ile şarz olarak kulağımıza geliyor. “Yanlış” ve “yalnız” kelimelerini de hatalı yazıyoruz. “Yanlış” kelimesi yanılmak kökünden gelen bir...

Sayfayı Paylaş