gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

iki kedi oyunu

Konu, 'parmak oyunları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kedi oyunları iki kedi parmak oyunu mırıl mırıl iki ile ilgili parmak oyunu oyunları ki kedi buluşmuşlar(iki elin işaret parmakları karşı karşıya getirilir) mırıl mırıl konuşmuşlar(işaret parmakları karşılıklı oynatılır)
    biri çıkmış üst odaya,biri inmiş alt odaya(işaret parmaklarının biri aşağı biri yukarı götürülür)
    biraz sonra buluşmuşlar(parmaklar karşı karşıya getirilir)
    mırıl mırıl konuşmuşlar(karşılıklı oynatılır)
    ben bir fare yakaladım(ses kalınlaştırılır)
    ben de tabakları yaladım(ses inceltilir)
    ohhhh demişler çok yorulduk(kollar aşağı sarkıtılr)
    hemen çıkmışlar üst odaya uymuşlar doya doya(uyuma hareketi yapılır)
    1...............10 günaydın(herkes elleri yukarı kaldırır).:Dancing_o_O:

iki kedi oyunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şehir Tiyatrolarından İki Yeni Oyun

Şehir Tiyatrolarından İki Yeni Oyun

Şehir Tiyatrolarında ilk kez perdelerini açacak oyunlardan biri Woody Allen’ın yazdığı, İhsan Mursaloğlu’nun çevirdiği ve Ragıp Yavuz’un yönettiği "Tekrar Çal Sam".. Komedinin dramaturgluğunu Arzu Işıtman, dekor tasarımını Barış Dinçel, kostüm tasarımını Duygu Türkekul, koreografisini Çiğdem Gürel, ışık tasarımını Murat Özdemir ve efekt tasarımını Yusuf Tuncer yaptı. Oyunda...
  2. Oyun

Oyun

Gurur ve kibire, insanları küçümsemeye ve onlarla alay etmeye, akılca ve dince eksikliğe; Tavla oyunu istihza ve muhalefete, bazen tavla oynamak şöhret ve izzete, dünyalıkta yükselmeye, Yazı-tura oyunu delillere, Yüzük oyunu kuyumcuya, emir ve görevleri gizli tutmaya, Aşık oyunu görevden alınmaya ya da bir göreve atanmaya, Ceviz oynamak, sonu barışmaya ve esenliğe varacak olan anlamsız...
  3. ikiz

ikiz

rüyada ikiz bebeğe hamile olduğunu görmek rüyada doğurduğunu görmek bebek doğurduğunu erkek bebek hamile olduğunu Birbirinin aynı şeyleri görmek ziyade sevince, İkiz kardeş görmek, başarı şansı eşit olan iş ve teşebbüslere yahut din ve dünya işlerini dengeli yürütmeye delalet eder.Rüyada ikiz çocuğu olduğunu görmek işinizde küçük bir başarı kazanacağınıza yorumlanır. Rüyada ikiz görmek...
  4. iki

iki

Rüyada iki sayısı hayra yorulur. İki dengeyi, huzuru, anlaşmayı simgeler. Rüyada görülen çift şeylere çok dikkat etmek, iyi yorumlamak gerekir. Ayrıca görülen şeyin iki vakitte olacağına da işaret eder.
  5. tek modem iki bilgisayarla nasıl oyun kurulur

tek modem iki bilgisayarla nasıl oyun kurulur

Slm.İki bilgisayarda ağ bağlantılı oyun oynamak istiyoruz iki kişi ne yapmamız gerekiyor, yardım edin..

Sayfayı Paylaş