gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

İki Medeni İnsan Gibi, Nuri Başlıyor...

Konu, 'TV dizisi' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

Kanal D'de yeni bir komedi dizisi başlıyor ; Nuri.... Başrollerini Meltem Cumbul ve Oktay Kaynarca'nın paylaştığı Nuri'nin şu sıralar fragmanları dönüyor.Yakında izleyicisiyle buluşacak olan Nuri dizisinden detaylar...

Leyla ile Nuri, İzmir Alaçatı’da büyümüş, daha çocukken birbirlerine aşık olup, büyüyünce de evlenip, üstüne de biri kız, biri erkek iki çocuk sahibi olmuş, mutlu bir çifttirler. Ta ki, Nuri, günümüzün en amansız erkek hastalıklarından olan “Azgın Teke Hastalığı” na yakalanana kadar.
    Nuri (Oktay Kaynarca), Alaçatı’ya surf yarışması için gelen 21 yaşında genç bir kıza gönlünü kaptırıp, onunla evlenebilmek için 21 yıllık karısı Leyla’yı (Meltem Cumbul) boşayınca, ortalık karışıyor.
    Boşandıktan sonra Nuri’yi bir daha görmemek için doğup büyüdüğü evi terkedip İstanbul’a yerleşen Leyla, kızı Kumru’nun söz töreni için bir günlüğüne Alaçatı’ya dönmek zorunda kalınca; herkes, Leyla’nın Nuri’ye nasıl davranacağını merak ediyor. Ama asıl sürpriz; Leyla, İstanbul’a geri dönmekten vazgeçip, Nuri’nin işlettiği Nuri Palas’ın karşısındaki evini bir cafe’ye çevirmeye karar vermesiyle ortaya çıkıyor. Leyla, Nuri’den almak istediği bütün birikmiş intikamlarını, onun cafesini ve otelini iflas ettirerek almayı düşünüyor.

2. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    geçen reklamını gördüm.. iki sevdiğim oyuncu güzel bir iş çıkacak gibi bakalım..

İki Medeni İnsan Gibi, Nuri Başlıyor... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İK (İnsan Kaynakları) Sözlüğü

İK (İnsan Kaynakları) Sözlüğü

A Adanma: Çalışanın işine ve çalıştığı kuruma tutku derecesinde bağlanması; görevini büyük bir istekle yapması. Analitik düşünme: Bir problemi çözmek için, bilgileri ayrıştırarak ve sorunu oluşturan öğeleri göz önüne alarak sonuca varmak için yürütülen sistematik düşünme tarzı. B Bağlılık: İşlerin olumlu veya olumsuz gittiği durumlarda çalışma arzusunu kesintisiz destekleyen duygusal bir...
  2. İnsan Gİbİ İnsan O

İnsan Gİbİ İnsan O

İNSAN GİBİ İNSAN O; Kişilikli bir insan. O' onurlu bir insan. O' gururlu bir insan. En önemlisi insan gibi bir insan. İnsanlara olan bütün güvenimin sarsıldığı, kendimi herkese kapattığım bir dönemde karşılaştım O'nunla. Hani insanı insan yapan değerler vardır; Gururlu ve onurlu olmak gibi. Kendinden emin olmanın verdiği naif'liğe sahip olmak gibi. Vicdan ve merhamet duygularına sahip...
  3. İnsan iki yüzlümü? İkiyüz yüzlümü?

İnsan iki yüzlümü? İkiyüz yüzlümü?

Hep deriz birileri için; iki yüzlü diye. Ya biz onun yanındayken, ya o bizsizken farklı konuşmuştur çünkü. Yada; birgün sıcak davranmıştır bize, diğer bir gün soğuk kalmıştır gönlümüze. Gözümüzde, değişen iki yüzlü olmuştur hep karşımızdaki. Hani, bazen benliğinden uzaklaşmış olur insan, Deriz ya seni tanıyamıyorum, bu sen değilsin sen dün bana çok değer verdiğini söyledin, ama bugün...
  4. Murat Boz - İki medeni insan

Murat Boz - İki medeni insan

murat boz beni sevemedin ya murat boz sevemedin ya hayırlısı Beni sevemedin ya Şu bendenimi saramadın ya O zaman en hayırlısı olsun hakkımızıda Git hadi burada burada Ama lütfen kapıyı vurma İki medeni insanız biz Bu kadar olsun farkımız Beni sevemedin ya Şu bendenimi saramadn ya O zaman en hayırlısı olsun hakkımızıda Git hadi burada burada Ama lütfen kapıyı vurma İki medeni insanız biz Bu...
  5. İnsan Gibi Robot ! (İnanılmaz)

İnsan Gibi Robot ! (İnanılmaz)

robot, insansı robot, teknoloji harikası, teknolojik ürün, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, İzlediğiniz zaman robot taklidi yapan bir insan düşüncesine kapılabilirsiniz.Ama bu gerçek bir robot.Bir teknolojik harika.. Danimarkalı Profesör Henrik Scharfe’nin geliştirdiği ve üzerinde çalışmalarına halen devam ettiği bu robot,Geminoid-DK adını taşıyor....

Sayfayı Paylaş