gebe
  1. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

iki tane melem iyiki dogdunuz

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında DєRiи яocк tarafından paylaşıldı.

benim bidanelerim iyiki dogdunuz elcin serap_kal yeni yaşınızla nice mutlu yıllara[​IMG]dogum günü pastanız benden[​IMG]

2. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

neyse kimse yorum yapmıyo ben yapim nice mutlu yıllara

iki tane melem iyiki dogdunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Misiyem iyiki dogdun...

Misiyem iyiki dogdun...

Misiyem Nice Yillara Canim, Iyiki Dogdun...
  2. iyiki dogdun bebeğim

iyiki dogdun bebeğim

iyiki doğdun mp3 iyiki dogdun bebegim doğdun bebeğim iyi ki bebeğim YouTube - Ninni uyu melek yuzlum uyu KIVANCIM :melek: BİRSENE oldu bebeğim tam birsene sen büyüdün ben büyüdüm sen agladın ben ağladım sen emekledın ben çabaladım ve sen ayakta duruyorsun ben sayenizde ayakta dimdik duruyorum sana çok daha farklı dünya...
  3. Ayisigim iyiki dogdun canim...

Ayisigim iyiki dogdun canim...

Ayisigim iyiki dogdun canim...
  4. canım ablam iyiki dogdun

canım ablam iyiki dogdun

ablaya doğum günü mesajı ablama doğum günü mesajı ablaya mesajları ablama mesajları abla Bugün hayattaki en degerli varlıgım ablacıgımın dogum günü canım ablam iyiki varsın iyiki hep yanımda oldun gerci simdi kocişin yanındasın ama olsun bugün gelcem yanına seni çok sevviyorum benim küçük annem
  5. iki kum tanesinin aşkı

iki kum tanesinin aşkı

Günün birinde bir çölde iki kum tanesi karşılaşmış ve birbirlerini çok sevmişler uzun bir süre çok yakın olmuşlar. Birbirlerini yanlarında,canlarında olarak sevmeyi öğrenmişler.Derken bir rüzgâr çıkmış, kum tanelerinden biri yerinde kalırken diğeri biraz uzağa ... savrulmuş. Çok uzak değillermiş ama yinede göremiyorlarmış ...birbirlerini. Sevgileri hiç azalmamış yine sevmeye devam...

Sayfayı Paylaş