gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
  2. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: iki yaslı eski günleri yadediyor :)
    nine uçmuş galiba :haha::haha:

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: iki yaslı eski günleri yadediyor :)

biraz öyle olmuss he heeee

iki yaslı eski günleri yadediyor :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eski çağlardan günümüze kadar hukuk!!!

eski çağlardan günümüze kadar hukuk!!!

eski çağlardan günümüze kadar yazı eski çağda hukuk hammurabi yasaları hangi şartlarda ortaya çıkmıştır Hukuk sistemlerinde en çok aranan özellik,yasaların açık şekilde anlaşılır olması ve kesinlik göstermesidir.Özellikle yazının icat edilmesinden sonra bütün yasalar yazılı hale getirilmiştir.Yasal kurallar sistemli şekilde toplanmış,açıklık ve kesinlik kazanmış ve kolayca başvurulacak hale...
  2. Hakan Taşıyan - Sensiz İki Gün

Hakan Taşıyan - Sensiz İki Gün

Nere gizlendimse aşikar oldum Hedefte gördüler sensiz iki gün Dertler avcı oldu ben şikar oldum İnsafsız vurdular sensiz iki gün (Nakarat) Ayağıma prangalar taktılar Gözlerimi dağladılar yaktılar İki koldan bir alnımdan çaktılar Çarmaga gerdiler sensiz iki gün Kaale almadılar dileklerimi Yarasalar emdi iliklerimi Bükülmez sandığım bileklerimi Kırk yerden kırdılar sensiz iki gün
  3. adetim iki gün gecikti hamilemiyim

adetim iki gün gecikti hamilemiyim

günaydın slm arkadaslar size bi sorum olacaktı cvblarsanz sevinirim ... adetim iki gün gecikti bu sabah ikinci günü kahverengi gibi pembemsi bise gelmiş rengini tam anlayamadım kasıklarm hafif agrıo acaba hamile kalma sansım varmı yani bu bi belirti olabilir mi
  4. Nilüfer -İki Eski Sevgili Şarkı Sözleri

Nilüfer -İki Eski Sevgili Şarkı Sözleri

Karşı Geldim çok bu duyguya Karşı Pencereler açtım yokluğunda Yalnız Kaldım çok bu anıyla Yalnız Cümleler kurdum beni unutma Yine aynı yerlerde karşılaştığımızda Yine aynı kelimelerle tutulduğumuzda Ne olur sessiz sedasız geçip gitmeyelim Ne olur iki eski sevgili olduk demeyelim

Sayfayı Paylaş