gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

İki Yol-Mavi Sakal

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Em G D C Neden soruyorsun,nereye gideyim

Em G D C

İki yol var demiştim hangisini seçeyim

Em G D C

Korkma bebeğim,hepsinin sonu aynı

Em G D C

Çok yukarlarda biriymiş,bunları yaptı

Em G D C

Neden soruyorsun,nereye gidiyorum

Em G D C

İki yol var demiştim,birinden gidiyorum

Em G

Gözyaşları bebeğim

D C

Hepsinin sonu aynı

Em G D C

Birinin eksiği,birinin fazlası

Em G D C

Birdenbire boşalan yolların ortasındayım
    Em G D C

Hedefler hep,çok çok kolay olmuştu

(Baslarla)

E G A D

Nereye nereye nereye gideyim

Em G

Korkma bebeğim

D C

Hepsinin sonu aynı

Em G D C

Çok yukarlarda biriymiş,beni aldı

İki Yol-Mavi Sakal konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mavi Sakal

Mavi Sakal

Mavi Sakal 1979 senesinde Tarsus Amerikan Lisesi'nde öğrenci olan Murat Tümer (Davul), Kaan Altan (Gitar), Tibet Ağırtan (Gitar, Vokal) tarafından kuruldu. 1984 yılında grup elemanları üniversite eğitimlerine devam etmek için İstanbul'a gelerek müzik çalışmalarını sürdürdüler. 1984 - 1992 seneleri arasında Türkiye çapında birçok solo konser düzenleyen grup aynı zamanda uluslararası Çeşme...
  2. "Mavi Sakal"-Al Beni

"Mavi Sakal"-Al Beni

C G Am7 Al beni, al beni C G Am7 Götür uzaklara C G Am7 Al beni, al beni C G Am7 Uçur yukarılara F G Cadd9 G ( Biliyorum sen de farkındasın çok zor ) (N)( C-G Cadd9 G Dm7 )(2 kez) ( Gözlerin yalan söylemiyor ) C G Am7 Al beni, al beni (3 kez) C G Am7 Elinin çizgisinden C G Am7 Al beni, al beni C G Am7 Gözlerinin denizine Tekrar (N) C G Am7 Al beni, al beni (3 kez) C G Am7 Derinin altına...
  3. "Mavi Sakal"-Balta 1

"Mavi Sakal"-Balta 1

Em D B Em Bugünlerde bir þeyler kafamý kurcalýyor Em D B Em Yeni araban yýldýzlarýmdan parlak mý C G Am Em Böyle sorularý soran sorularý soran benim Em D B Em Bugünlerde bir þeyler kafamý kurcalýyor Em D B Em Meclisler biz karakoyunlarý düþünür mü C G Am Em Benim seçtiðim seçimim seçimim...
  4. İki YoL

İki YoL

İki Yolu en güzel anlatan söz bu olsa gerek.. Ben çok beğendim ve sizlerle paylaşıyorum meleklerim... Ben hem burda paylaştım hemde günlüğüme yazdım... İki YoL İki yol var gidebildiğim Biri sana giden... Diğeri Ölüme.. Sana giden yolda Trafik kontrolleri var, Oysa bende Ehliyet Yok ! Diğer yol serbest, ama... Ona gidecek İstek Yok !
  5. Sakal Çıkarmanın yolları yöntemleri

Sakal Çıkarmanın yolları yöntemleri

Yahu sakalım çıkmıyor, doğan olarak sakal çıkarmanın yolları nelerdir. Ergenliğim geçti anasını satim ama hala sakalım tek tük çıkıyor bilgi verin

Sayfayı Paylaş