gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

İki YoL

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

İki Yolu en güzel anlatan söz bu olsa gerek.. Ben çok beğendim ve sizlerle paylaşıyorum meleklerim... Ben hem burda paylaştım hemde günlüğüme yazdım...
    İki YoL

İki yol var gidebildiğim
    Biri sana giden...
    Diğeri Ölüme..
    Sana giden yolda Trafik kontrolleri var,
    Oysa bende Ehliyet Yok !
    Diğer yol serbest, ama...
    Ona gidecek İstek Yok !

İki YoL konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İki Yol-Mavi Sakal

İki Yol-Mavi Sakal

Em G D C Neden soruyorsun,nereye gideyim Em G D C İki yol var demiştim hangisini seçeyim Em G D C Korkma bebeğim,hepsinin sonu aynı Em G D C Çok yukarlarda biriymiş,bunları yaptı Em G D C Neden soruyorsun,nereye gidiyorum Em G D C İki yol var demiştim,birinden gidiyorum Em G Gözyaşları bebeğim D C Hepsinin sonu aynı Em G D C Birinin eksiği,birinin fazlası Em G D C...
  2. İmanımızı kuvvetlendirmenin iki yolu

İmanımızı kuvvetlendirmenin iki yolu

imanı kuvvetlendirmenin yolları hafızayı kuvvetlendirmenin yolları imanı arttırmanın artırmak için artırmak Allah’ın bir lütfudur Fakat iman aynı zamanda bir ilimdir, öğrenilmesi gereken bir hakikattir İmanımızın güçlenmesinin iki yolu vardır: Birisi ve en birincisi Kitap ve sünnet çizgisinde ehl-i sünnetin akidesini öğrenmek ve çağımızın bir gereği olarak bunu tahkik süzgecinden geçirmektir...
  3. İSPARK'ın Bayramın ilk iki günü yol üstü otoparkları ücretsiz

İSPARK'ın Bayramın ilk iki günü yol üstü otoparkları ücretsiz

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki İSPARK'ın Bayramın ilk iki günü yol üstü otoparkları ücretsiz olacak. Yapılan yazılı açıklamaya göre, İSPARK, Kurban Bayramı'nın birinci ve ikinci günleri olan 8 Aralık Pazartesi ve 9 Aralık Salı günleri yol üstü otoparklarda İstanbullulara ücretsiz hizmet verirken, açık ve kapalı otoparkların ücretlerinde ise bir değişiklik olmayacak. İSPARK Genel...
  4. AŞK İki Zıt Yöne Giden Yoldur

AŞK İki Zıt Yöne Giden Yoldur

Biri İstanbul’dan, diğeri İzmir’den kalkan iki otobüs, dinlenme tesisinde mola verirler. Önce gelen İstanbul otobüsünden, sessiz ve çiğ yağan bir gecenin ortasına iner kadın. Cam kenarında bir masaya oturur. Sigarasını yakar kahve yanına. Gözüne kirli sokak köpeği ilişir. Kocaman, kahve gözlerinde meraklı bakışını fark eder. Tebessüm eder kendi kendine. O sırada diğer otobüs girer tesise,...
  5. Ter kokusunu azaltmanın iki yolu var

Ter kokusunu azaltmanın iki yolu var

bacak arası kokusu Ter her insanda olan doğal birşey:)Ama bazılarında bayağı bir aşırıya kaçıyor.Gelen ter kokusu çevredekileri baya bir rahatsız edici oluyor:S:STer kokusunu azaltmak hatta kurtulmak için yapmanız gereken 2 şey var:) Buyrunuz TER KOKUSUNU AZALTMANIN İKİ YOLU VAR Ter kokusu için çok çeşitli çözümler var. En önemlisi temiz olmak. Yeni nesil deodorantlarla bu temizliği gün...

Sayfayı Paylaş