gebe
  1. japonum

japonum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

İkimizde Kaybettik - Gökhan Özen

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında japonum tarafından paylaşıldı.

Ne zaman yağmur yağsa hep seni hatırlarım İstanbul ağlıyor bak ağlıyor umutlarım

Ama; yürekler taştan duvardı
    Söylenmemiş çok söz vardı
    Bu adamı ne sandın sen
    Senin için ölürdüm ben
    Bi savaş gibiydi sanki
    Bi sevdadan daha fazla

İkimizde kaybettik bak sonunda ..

Bir masal gibiydi sanki
    Bir sevdadan daha fazla
    Mutlu sonla bitmedi bak sonunda ..

İkimizde Kaybettik - Gökhan Özen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ikiz

ikiz

rüyada ikiz bebeğe hamile olduğunu görmek rüyada doğurduğunu görmek bebek doğurduğunu erkek bebek hamile olduğunu Birbirinin aynı şeyleri görmek ziyade sevince, İkiz kardeş görmek, başarı şansı eşit olan iş ve teşebbüslere yahut din ve dünya işlerini dengeli yürütmeye delalet eder.Rüyada ikiz çocuğu olduğunu görmek işinizde küçük bir başarı kazanacağınıza yorumlanır. Rüyada ikiz görmek...
  2. iki

iki

Rüyada iki sayısı hayra yorulur. İki dengeyi, huzuru, anlaşmayı simgeler. Rüyada görülen çift şeylere çok dikkat etmek, iyi yorumlamak gerekir. Ayrıca görülen şeyin iki vakitte olacağına da işaret eder.
  3. Sinan Özen - Sinan Özen 2010

Sinan Özen - Sinan Özen 2010

Sinan Özen hayranlarına müjde Sinan Özen'in yeni albümü çıktı kızlar...Şimdi albüm tanıtımına geçiyorum :tik: Parça Listesi Bişey Olmaz Deme Çok Ama Çok Kimim Var Aşkın Hesabı Sus Ağlama Bilemiyorum Sana Kıyamam
  4. Özenti Hikaye

Özenti Hikaye

özenti sözleri Otobüste hareketlerinize dikkat edin meleklerim zira bazıları size özenirse olmadık işler gelebilir başınıza :D Al, yoksa!! Çanakkale'den kalkan otobüse, 30–32 yaşlarında, kucağında bebeği ile bir kadın biner. Yanına da iri kıyım bir adam oturur. Otobüs Ezine'ye ulaştığında kadın çocuğunu emzirmek için memesini çocuğuna verir. Ancak çocuk inatla memeyi emmek istemez. Çocuğuna...
  5. Özen özen nereye kadar?

Özen özen nereye kadar?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş