gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İkinci Cemre Bugün Suya Düştü!

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; İkinci Cemre Bugün Suya Düştü haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, baharın müjdecisi olarak kabul edilen cemreler yavaş yavaş düşmeye başladı. Geçtiğimiz günlere havaya ilki düşen cemrelerinikincisi bugün itibarıyla suya düştü. Sıra üçüncüde :D:D

Halk arasında baharın müjdecisi olarak kabul edilen ve Arapça 'ateş halinde', 'yanmış halde' veya 'kor' anlamına gelen ve ısınmayı ifade eden cemrelerin ilkinin havaya düşmesinin ardından bugün de ikinci cemre suya düştü.

Cemrenin düşmesiyle Güney Ege'de bulunan Marmaris ve Datça yarımadalarına adeta bahar geldi. Marmaris Meteoroloji Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, hava sıcaklığının 19 dereceye çıktığı Marmaris'te deniz suyu sıcaklığı ise 16 derece ölçüldü.

Üçüncü ve son cemre 5 Mart'ta toprağa düşecek.

İkinci Cemre Bugün Suya Düştü! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cemre

Cemre

Cemrelerin ilkbahar başlangıcında havaya, suya ve toprağa düştüğünü görmek kazanç ve gönül işlerinde canlanmaya, sevinç ve mutluluğa delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Cemerat.)Rüyanizda cemrelerden her hangi birinin düstügünü haber almak, ani bir haber alarak çok sevineceginize, bu haberle hayatiniza yeni bir renk ve degisiklik gelecegine, gelecegi-niz hakkindaki kaygilarinizdan bir anda...
  2. Düş Sokağı Sakinleri - Su Düşleri

Düş Sokağı Sakinleri - Su Düşleri

Ankara'nın sokaklarındayım Yalnız geçer hayallerim Sen orada istanbul'da Bak eskiyor şarkılarım Yağmur düşer ben yürürüm Ardından gelir yalnızlığım Örtüyorum artık üstümü Anılar var gidişin var Şimdi ben geçmiş zaman Kaybolmuş bir çocukluk Arıyorum kendimi Hep o yaz sinemalarında Gel de bitsin bu özlemim Söyle sevdiğini yar ben öleyim Hayret Nasıl da değişiyor insan Hayret Nasıl da unutuluyor...
  3. Su ol su olduğunu düşün

Su ol su olduğunu düşün

Bir an için sen su oldugunu düsün. Su denli özel, su denli yararli ve su denli çok, tükenmez... Inaniyorum ki gerçekten de öylesin. Ama ister çesmelerden dökül, ister göklerden yag, ister nehirler dolusu ak; dibi olmayan bir kovayi dolduramazsin. Yani seni dinlemeyenlere sesini duyuramazsin. Unutma daha çok...
  4. Su Olduğunu Düşün

Su Olduğunu Düşün

şimdi Su Olduğunu Düşün,:) Su Kadar özel, Su Kadar Faydali Ve Su Gibi Hayat Kaynaği Olduğunu... Inaniyorum Ki Gerçekten De öylesin ! Ama Ister çeşmelerden Dökül, Ister Göklerden Yağ, Nehirler Dolusu Ak Dibi Olmayan Bir Kovayi Dolduramazsın! Yani Seni Dinlemeyenlere Sesini Duyuramazsın. Unutma! Daha çok Bağırdığında Daha çok Dinlenmezsin. Gürültünün Parçasi Olursun Sadece... Su...
  5. Son Cemre Pastel Şişesine Düştü!!Ojelere Yaz Geldi...)))

Son Cemre Pastel Şişesine Düştü!!Ojelere Yaz Geldi...)))

Oje ve makyajda ilkleri yakalayan öncü marka Pastel, ojede 2011 yazına damgasını vuracak renklerinin 2 habercisini piyasaya uçurdu… Pastel fuşyası no: 87 ile Pastel turuncusu no: 86 Bu yaz Pastel renkleri konuşulacak; güneş Pastel turuncusu batacak, Pastel fuşyası dondurmalar yenecek… Kalitesi, kalıcılığı ve örtücülüğüyle beğeni toplayan Pastel ojeler yaz renklerine bürünüyor. İlk çıkan bu iki...

Sayfayı Paylaş