gebe
  1. hlise

hlise Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

İkinci çizgim silik çıktı hamilemiyim kızlar ne olur yardım edin

Konu, 'Kadınlar' kısmında hlise tarafından paylaşıldı.

Selam lar ben test yaptım bi çizgi çıktı sonra silinik çıktı hasta olmama bi hafta var sonra yüzde Yüz sonuç veren test yaptım tek ve net çıktı sizce hamile miyim acil yardım

2. hzl_mrt

hzl_mrt Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    merhabalar. ilk yaptıgınızda silik çiķtiysa ikincisinde de tek çiktıysa ve henüz regl tarihinizde bir gecikmw olmadiysa hamile değilsınız diye düşünüyorum. tabi bu benim şahsi fikrim. umarım Allah gönlunüze göre verir

3. hlise

hlise Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ilk defa böyle bir şey oluyor ilk test çok ucuz olanlar var ya onlardandi ikincisi daha güvenilir olduğunu söylediler

4. hzl_mrt

hzl_mrt Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    6 gün kala testi var canim. eczanelerden temin edebilirsin. belki biliyorsundurda. yani adet gunüne daha varsa ve sabirsızlanıyorsan bide bu testi öneririm sana. regl olmadan 6 gün önce yapıyorsun yanlıs hatırlamıyorsam

5. hlise

hlise Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ewt onu yaptım onda tek çizgi çıktı son bi haftayı gösterir dedi eczneci hemen aldım :)

6. hzl_mrt

hzl_mrt Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    bu durumda Allah büyük diyelim reglin gecikmesini bekleyelim

7. hlise

hlise Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Inşallah yoktur ya bakalım 4 yaşına gircek kızım var çok erken çocuk için

8. ecosum

ecosum Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    18
    bence hamilesin ne oldu sonuç ?

9. hlise

hlise Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Deilmsm iki gün snra adet oldum :)

İkinci çizgim silik çıktı hamilemiyim kızlar ne olur yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2. çizgi silik çıktı...

2. çizgi silik çıktı...

kızlar daha çok ilgi istiyorum noooluuuuurrrrr ikinci çizgi silik çıktı silik çizgi mağdurları BENDE HEPİNİZ GİBİ GEBELİK PLANLAYAN Bİ ANNE ADAYIYIM. 7 AYDIR BEBİŞ İSTİYORUZ AMA HER AY SONU HÜSRAN LA BİTTİ.... BENDE POLİKİSTİK OVER SORUNU ÇIKTI VE ADET DÜZENSİZLİĞİ VARDI.. 2 AY ÖNCE DOKTOR SÖYLEDİ...ŞİMDİ BU AY BENİM ASLINDA 14 ÜNDE REGL OLMAM GEREKİYORDU AMA OLMADIM DÜZENSİZ OLDUĞUM İÇİN...
  2. kızlar hamilemiyim yardım edin !!!!!

kızlar hamilemiyim yardım edin !!!!!

kızlar dün idrar testi yaptım 2.kırmızı silik çıktı bu ne demek oluyor ??
  3. İkinci çizgi silik çıktı hamilemiyim kızlar ?

İkinci çizgi silik çıktı hamilemiyim kızlar ?

mrb ben hasta olmama 5 gun kala test yaptım silik cıktı ve suan 3 gun gectı ve daha hasta olmadım sızce hamılemıyım cok merak edıyorum test te yapmıyorum hayal kırıklıgına ugrarım dıe
  4. predictor testte ikinci çizgi silik çıktı

predictor testte ikinci çizgi silik çıktı

öncelikle merhaba, 3 gün önce bir test yapmıştım markası predictor ikinci çizgi çok silik çıktı ancak dikkatli bakınca görünüyordu bugün tekrar yaptım test yine silik :( ama bir öncekinden daha belirgin, markası yine predictor'dü. acaba markadan kaynaklı bir şey mi? çünkü bir de days comfort diye bir markayla yaptım hiçbir şey çıkmadı. sonradan fark ettim ki days comfort'un tarihi geçmiş bir...
  5. Selam kızlar  silik çizgi

Selam kızlar silik çizgi

Ben yeni üye oldum adetime 4 gün var ama yapmak istedim 2 tane test yaptım ama gebelik belirtim hiç yok ikinci çizgi 2 testede silik çıktı kafam karıştı adete kadar beklemek çok zor sizce bu teste göre ikisinide aralıklı yaptım ve akşam yaptım yarın farklı bi markada ilk idrarla yapıcam bilgilendiriseniz sevinirim ilk bebek olcak varsa eğer

Sayfayı Paylaş