gebe
  1. emyrt35

emyrt35 Forum Okuru

ikinci çizgisi silik çıkanlar benimkide çıktı hamilemiyim kan testi yaptırayım mı

Konu, 'Bebeğimiz ve biz' kısmında emyrt35 tarafından paylaşıldı.

Adetimden 5 gün önce falan test yaptım ikinci çizgi silik çıktı hamilemiyim kan testi yaptırcam 1 hafta beklemem gerekiyo çok sabırsızlanıyorum :))

ikinci çizgisi silik çıkanlar benimkide çıktı hamilemiyim kan testi yaptırayım mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İkinci çizgi silik çıktı hamilemiyim kızlar ?

İkinci çizgi silik çıktı hamilemiyim kızlar ?

mrb ben hasta olmama 5 gun kala test yaptım silik cıktı ve suan 3 gun gectı ve daha hasta olmadım sızce hamılemıyım cok merak edıyorum test te yapmıyorum hayal kırıklıgına ugrarım dıe
  2. gebelik testi silik çıkanlar

gebelik testi silik çıkanlar

selam adetim 2 gün gecikince bende gebelik testi yaptım ama ikinci çizgi oldukça silik çıktı çok hafif belli belirsiz bir çizgi çıktı aranızda benim gibi testinde ikinci çizgiyi silik görenler sizde sonuç ne çıktı silik çizgi hamilelik olabilirmi acaba
  3. Tek çizgi negatif kan testi yaptıracam sizce hamilemiyim yaptırayım mı

Tek çizgi negatif kan testi yaptıracam sizce hamilemiyim yaptırayım mı

Merhabalar gecen ay 10unda adet oldum bu ay 6sinda oldum kahwerengi we az geldi ertesi gun kesildi bugunde nokta kadar az az geliyo arada sirada dun aksam idrar testi yaptim biri net digeri cok az silik cikti zor goruluyodu bu sabah tekrar baktim silik olan biraz netlesmisti sabah ac karnina yine test yaptim bu sefer tek cizgiydi noluyo ben anlamadim yardimci olurmusunuz bu pazar ayin 10unda...
  4. kan testi yaptırsam çıkar mı?

kan testi yaptırsam çıkar mı?

merhaba.benım adetım 7 gun gecıktı.döllenmeden bu yana 12gun gectı.dun erken gebelık testı yaptım negatıf cıktı.bugunde azda olsa kanamam var sızce regl mı lekelenme mı? kahverengı olarak geldı basta ama kırmızı olarak devm ettı.cok kasık agrım var.kanda gebelık testı yaptrsam cıkar mı sızce.erken oldugu ıcın cıkmaz dıye okkuyorum her yerde .yardımcı olursanız cok sevınırım
  5. Hamilemiyim betahcg testi yaptırdım sonuç 25 çıktı

Hamilemiyim betahcg testi yaptırdım sonuç 25 çıktı

Selam beta hcg testi yaptırdım sonuç 25,57 çıktı bunu doktora gösterdim hamilesin dedi bir başka doktor ise belli değil dedi sizce hamilemiyin

Sayfayı Paylaş