gebe
  1. krispi

krispi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ikinci çocuk isteyenkler buraya

Konu, 'Gebelik' kısmında krispi tarafından paylaşıldı.

ikinci çocuk için uygun zaman dogum kontrol hapini birakinca yasmini bıraktıktan sonra kızlar merhaba ikinci çocuk için çalışmalara başlayan varmı çalışmalara başladınızmı şahsen ben 2 aydır başlamış durumdayım ama olmadı bir tane kızım var 2 yaşında umarım fazla ara açılmadan ikinciside gelir ikinci çocuk isteyen herkesi buraya bekliyorum beraber paylaşalım nedersiniz?:):):):):):):):):):):):)

2. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ikinci çocuk isteyenkler buraya
    selam kripsi ben su an icin cocuk isteyenlerden degilim 3 tane kizim var benimde,rabbim size bir tane vermis ikincisinide nasip eder insallah, hakkinizda hayirlisi olsun annelik duygusunu hic tatmayanlarada nasip etsin insallah

3. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

canım allah herkeze herşeyın hayırlısını wersın..bende ıkıncı çocuk için 7 yıl aradan sonra başlamış durumdayım..oglum 7 yaşında artık bır kardeş zamanı geldı de geçıyo..geçen ay ılkez 7 yıl uzerıne hapı bıraktım..ama bu ay umudum yok çunku şuan hastayım..bakalım..çalışmalar dewam edıcek ama..allah ne zaman werırıse..bıde korkum yaa hıç olmazsa...çok korkutuyorlar benı..yaşım 26 oglum 7 yaşında..ve ılkez hapı bıraktım..neyse gelışmelerden haber dar edıcem sızlerı..hadı bakalım ılk kım tuturucak...:):):):):)

4. krispi

krispi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

inşallah canım bende allah nasip ederse 3 tane düşünüyorum rabbim verirse tabi

5. krispi

krispi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    melekcim epey ara vermişsin neden çalışıyormuydun ya bende çok korkuyorum olmayacak diye bu ay üçüncü kez deneyeceğim inşallah tutar yoksa çok üzüleceğim :hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:

6. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

olur yaaaa canını sıkma..walla bende ara vermek ıstemzdım ama..ha bugun ha yarın derken 7 yıl oldu..bakalım..bır ay önce bıraktım tutmadı:hhh:şuan hastayım..bu ayda sanmıyorum ama allahtan ümıt kesılmez canım sende kesme..bakalım hangımız tuturucaz..:hhh::hhh:gelışmelerden haber dar et olurmu melegım..:hhh::hhh:

7. krispi

krispi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    olur ederim umarım brakmazsın burayı yaaa ben istiyorumki sık sık mesjlaşalım ama günde bir yada iki kişi geliyor mecburen başka yerlerde geziniyorum

8. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

yok canım bırakmam..sen meraketme..sende bırakma olurmu canım ..haberlerını beklıyorum..inşallah guzel haberlerle gelırsın..öptum senı...

9. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

valla ben isteyebnlerdenim yaşın küçük daha erken ikincine diyorlar ama 1 taneye baktıktan sonra ikinciside kolay olur.ayrıca benimde 3 yaşına girecek bir oğlum var .ok yaramaz ona rağmen düşünüyorummmm umarım olur ikimizinde:D

10. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

canım tabıkı karar senın ama fazla aradan geçmeden yap derım..sonra çok zor oluyo ınan bana..benım 7 yaşında oglum ..bakalım ne zaman olursa..keşke daha erken yapsaydım..senıde burda beklerız canım..tamammı esracım..öptum senı....

11. *AsEnA*

*AsEnA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

selam bende 2. çocuk isteyenlerdenim.4 yaşında bi kızım var.kardeş istiyo artık.hepimizin hakında hayırlısı neyse o olsun.:):)

12. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

hadı bakalım hayırlısı olsun melegım

13. krispi

krispi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kız gün geçtikçe heyecan basıyor beni ya olmazsa işin yoksa bir aydaha bekle 12 kasım adet günüm dahada çok var yaaa aslında kızım çok yaramaz sabahtan akşama kadar onunla uğraşmaktan iflahım kesiliyo ama ben o hamişleri görünce oküçük bebekleri görünce daha çok hevesleniyorum
    bu arda canım istanbulun neresinde oturuyosun ?

14. krispi

krispi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

merhaba canım evet yşın küçük ama oğlu okadar küçük değil bence kendine güveniyorsan yap yani 20 li yaşlarda 2 çocuk olması ilerisi için çok büyük avantaj bence

15. krispi

krispi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

selam canım senin kız büyümüşde kardeşte istermiş eeee haklı bence yanlız kalmasın küçük bıcır

ikinci çocuk isteyenkler buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İkinci Çocuk Düşünenler Mutlaka Okumalı!

İkinci Çocuk Düşünenler Mutlaka Okumalı!

ikinci çocuk ikinci bebek 2bebek zamanı 2çocuk 2 çocuk Özet: İlk çocuklar tüm aileler için özeldirler. Ailenin tüm ilgisi çocuk üzerindedir. Her yaptığı her söylediği ilgi odağı halindedir. İlk çocuklar anne babanın ilgilerine tek başlarına sahiptirler. Ta ki eve ikinci bir bebek gelene kadar. Eve ikinci bebeğin gelmesi ailenin tüm düzenini değiştirir. Hem anne baba hem de ilk çocuk için...
  2. İkinci Çocuk daha isyankar

İkinci Çocuk daha isyankar

Child Development dergisinde yayımlanan bir araştırmaya göre, genelde ilk doğan çocuk daha uyumlu ve boyun eğen bir mizaca, ikinci çocuk daha bağımsız bir kişiliğe sahip oluyor. Yeni araştırmanın, "kuşaklar boyunca ebeveynlerin bu yoldaki gözlemlerine" ve doğum sırasının, "çocuğun kişiliğinin oluşumunda önemli bir rolünün bulunduğu düşüncesine" yeni kanıtlar sağladığı...
  3. İkinci Evlilikler Ve Çocuklar ...

İkinci Evlilikler Ve Çocuklar ...

Geçmişin acı tadını giderme umudu ile yapilan ikinci evlilikler cocuklarimizi nekadar etkiler Meleklerim ??? Ilk evliliklerden olan çocuklar için karmaşık duyguların ve korkuların habercisi gibidir. Boşanma sürecinde yaşadıkları çatışmaların sonunda; belki yeni bir dengeye henüz alışmışlar, belki de hala anne ve babalarının bir araya geleceği umuduna sarılmışlardır. Bundan dolayı, yeni...
  4. Çocuk Gelinler Sıralamasında Türkiye İkinci

Çocuk Gelinler Sıralamasında Türkiye İkinci

çocuk gelinler çocuk yaşta evlenme dünya sıralaması türkiye çocukken evlilik ve aileler hakkında haberler Çocuk yaşta evlenmek..Henüz oyuncak tencere tava ile evcilik oynarken oynadığı oyunu tamamiyle gerçeğini yaşama zorunda kalmak..Ne kadar incitilebilir duygular ya da benlikler bundan fazla.Tüm bu süreçte sessiz kalırken o küçücük kız çocuğunun intiharını duyduğunuzda da feryat figan! Ne...

Sayfayı Paylaş