ikinci çocuk isteyenkler buraya

Cevap: ikinci çocuk isteyenkler buraya

benim oğlumda 21 aylık 3 yaşnıa girdiğinde hamile kalmayı planlıyorum bakalmı hayırlsı
inşallah canım am planlamayla olmuyo bende diyordumki 2 yaşını doldursun yapıcam ama bak 3 aydır çalışıyoruz ama tık yok büyük ablam 1.5 sene çalıştı anca hamiş kalabildi bir diğer ablam 9 aydır çalışıyor tık yok yaaaaa ve buraya gelen arkadaşlarımızda olmadığından yakınıyor seni umutsuzluğa düşürmek istemem am ben şahsen keşke daha önce başlasaymışım dedimtabiki bu senin hayatın sen karar verirsin ben sadece fikrimi söyledim

aşk olsun size kızlar bölemi olacaktı

iyi akşamlar kızlar nasılsınız neler yapıyosunuz?
var mı hamile kalan meraklandımm:D

canım melklerım walla ugruyamıyorum sıteye kusura bakmayın..bakalım hastalıgım bıttı..belkı bı ıhtımal bu ay tutar galıba bakalım hayırısı..tutturan olursa hemen haber wwersın..benım hastalıgım dun bıttı..21.10.2008de hasta oldum30.10.2008de banyomu yaptım..aslında böyle gunlerımız yazsak unutmayız sızde yazın..ben bu ay çok fazla olmuşum..neden acaba..neyse..hadı meleklerım..allahtan herkez için hayırlısı..güzel haberlerınızı beklıyorum..hepınızı çooook öptum...

bende hapı bıraktım demiştim ya krispi daha adetime var yani 15 kasımda olursam olurum.hapı bıraktım eşime sen korun dedim ama korunmadan oldu bi kaç kez bilmiyom sürpriz olabilir :)

kızlaaar altıncı kez teyze oldum ablam dün gece sezeryanla doğum yaptı
üçüncü kızını doğordu allahım inşallah bizede nasip eder

Geri