gebe
  1. Boncuk000

Boncuk000 Forum Okuru

Ikinci düsugum :( cuma kurtaj oldum

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Boncuk000 tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar bnmle ayni durumda olan var mi. Izlediginiz yol nedir

kader.bal bunu beğendi.
  2. kader.bal

kader.bal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    canım hiç bilmediğim bir duygu allah kimseyi böyle bir acıyla sınamasın.. allah yardımcın olsun çok zor kuzum çok zor :(

Ikinci düsugum :( cuma kurtaj oldum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ikinci Artirma:

Ikinci Artirma:

Madde 116 - (Değişik madde: 03/07/1940 - 3890/1 md.) (Değişik fıkra: 17/07/2003 - 4949 S.K./29. md.) İkinci artırma, ilk artırmayı izleyen beşinci gün yapılır. Beşinci günün resmi tatil gününe rastlaması halinde ikinci artırma resmi tatili izleyen ilk iş günü yapılır. Bu halde de 114 üncü madde hükmü uygulanır. (Değişik fıkra: 09/11/1988 - 3494/14 md.) İkinci artırmada mal en çok artıranın...
  2. Cuma duası(cumanız mübarek olsun)

Cuma duası(cumanız mübarek olsun)

cuma duası cuma günü anlamı cuma günü güzellikleri aradığınız herşey burda meleklerim... Ne yaprağınız kurusun ne gülünüz solsun her tuttuğunuz altın olsun avuçlarınız semada dudaklarınız duada olsun her an ve her günki dualarınız kabul olsun CUMANIZ MÜBAREK OLSUN.. Allahım! İhsan buyurduğun nimetlerini geri almandan, azabının ansızın gelip çatmasından, gazabına sebep olacak şeylerden...
  3. En Anlamlı Cuma Mesajları (Cumanız mübarek olsun)

En Anlamlı Cuma Mesajları (Cumanız mübarek olsun)

Anlamlı Cuma Mesajları En Anlamlı Cuma Günü Mesajları Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere ve tüm bizi ziyaret eden sevgili misafirlerimize, en anlamlı cuma günü mesajları sunuyor ve tüm müslüman aleminin cuma günü hayırlara vesile olsun, dualarınız kabul olsun diliyoruz. Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Cumanız Mübarek olsun. Rabbim...
  4. anlamlı cuma mesajları 2013 olsun

anlamlı cuma mesajları 2013 olsun

Selamlar , cumanız hayırlı olsun. 2013 yılında da cuma mesajları vazgeçilmezimiz. Varmı yeni cuma mesajları ? Dua ile..
  5. kurtaj oldum ve hic adet gormedim hamile yim yine aynisi olur mu

kurtaj oldum ve hic adet gormedim hamile yim yine aynisi olur mu

Esimin sper sayısı ve haraketlilik az olması ndan dolayı bebeğim gelişme den öldü simdi yine hamile yim aynisi olur mu

Sayfayı Paylaş